Het Speelschema 2019-2020

Speelschema D3b
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
18 september 2019
20:00
19:45
De Esch 4 - Team ZS 1
De Kolk
 
Donderdag
19 september 2019
19:00
18:45
Hadavo - Fit '67 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Smash 2 deze spelweek.
 
Dinsdag
17 september 2019
20:40
20:30
Pret An 't Net 1 - DIAK '72 - 1
De Kolk

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
03 oktober 2019
20:30
20:15
Fit '67 1 - De Esch 4
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
 
Dinsdag
01 oktober 2019
20:45
20:30
DIAK '72 - 1 - Smash 2
TCC Molenkamp
 
Dinsdag
01 oktober 2019
20:00
19:45
Team ZS 1 - Pret An 't Net 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Esch 4 deze spelweek.
 
Donderdag
17 oktober 2019
19:00
18:45
Hadavo - DIAK '72 - 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
15 oktober 2019
19:45
19:30
Smash 2 - Team ZS 1
De windroos
 
Dinsdag
15 oktober 2019
20:40
20:30
Pret An 't Net 1 - Fit '67 1
De Kolk

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
29 oktober 2019
20:45
20:30
DIAK '72 - 1 - De Esch 4
TCC Molenkamp
 
Dinsdag
29 oktober 2019
20:00
19:45
Team ZS 1 - Hadavo
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Donderdag
31 oktober 2019
20:30
20:15
Fit '67 1 - Smash 2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Pret An 't Net 1 deze spelweek.

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 november 2019
20:00
19:45
De Esch 4 - Pret An 't Net 1
De Kolk
 
Donderdag
14 november 2019
19:00
18:45
Hadavo - Smash 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
12 november 2019
20:45
20:30
DIAK '72 - 1 - Team ZS 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Fit '67 1 deze spelweek.

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
26 november 2019
19:45
19:30
Smash 2 - De Esch 4
De windroos
 
Dinsdag
26 november 2019
20:40
20:30
Pret An 't Net 1 - Hadavo
De Kolk
 
Donderdag
28 november 2019
20:30
20:15
Fit '67 1 - DIAK '72 - 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Team ZS 1 deze spelweek.

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
11 december 2019
20:00
19:45
De Esch 4 - Hadavo
De Kolk
 
Dinsdag
10 december 2019
19:45
19:30
Smash 2 - Pret An 't Net 1
De windroos
Geen wedstrijd voor DIAK '72 - 1 deze spelweek.
 
Donderdag
12 december 2019
20:30
20:15
Fit '67 1 - Team ZS 1
TCC Molenkamp

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
14 januari 2020
20:00
19:45
Team ZS 1 - De Esch 4
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Donderdag
16 januari 2020
20:30
20:15
Fit '67 1 - Hadavo
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Smash 2 deze spelweek.
 
Dinsdag
14 januari 2020
20:45
20:30
DIAK '72 - 1 - Pret An 't Net 1
TCC Molenkamp

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
29 januari 2020
20:00
19:45
De Esch 4 - Fit '67 1
De Kolk
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
 
Dinsdag
28 januari 2020
19:45
19:30
Smash 2 - DIAK '72 - 1
De windroos
 
Dinsdag
28 januari 2020
20:40
20:30
Pret An 't Net 1 - Team ZS 1
De Kolk

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Esch 4 deze spelweek.
 
Dinsdag
11 februari 2020
20:45
20:30
DIAK '72 - 1 - Hadavo
TCC Molenkamp
 
Dinsdag
11 februari 2020
20:00
19:45
Team ZS 1 - Smash 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Donderdag
13 februari 2020
20:30
20:15
Fit '67 1 - Pret An 't Net 1
TCC Molenkamp

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
04 maart 2020
20:00
19:45
De Esch 4 - DIAK '72 - 1
De Kolk
 
Donderdag
05 maart 2020
19:00
18:45
Hadavo - Team ZS 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
03 maart 2020
19:45
19:30
Smash 2 - Fit '67 1
De windroos
Geen wedstrijd voor Pret An 't Net 1 deze spelweek.

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 maart 2020
20:40
20:30
Pret An 't Net 1 - De Esch 4
De Kolk
 
Dinsdag
17 maart 2020
19:45
19:30
Smash 2 - Hadavo
De windroos
 
Dinsdag
17 maart 2020
20:00
19:45
Team ZS 1 - DIAK '72 - 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Fit '67 1 deze spelweek.

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
25 maart 2020
20:00
19:45
De Esch 4 - Smash 2
De Kolk
 
Donderdag
26 maart 2020
19:00
18:45
Hadavo - Pret An 't Net 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
24 maart 2020
20:45
20:30
DIAK '72 - 1 - Fit '67 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Team ZS 1 deze spelweek.

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
02 april 2020
19:00
18:45
Hadavo - De Esch 4
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
31 maart 2020
20:40
20:30
Pret An 't Net 1 - Smash 2
De Kolk
Geen wedstrijd voor DIAK '72 - 1 deze spelweek.
 
Dinsdag
31 maart 2020
20:00
19:45
Team ZS 1 - Fit '67 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)