Het Speelschema 2018-2019

Speelschema H1b
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
17 september 2018
20:45
De Esch 2 - Netwerk H1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Donderdag
20 september 2018
20:30
De Esch 1 - F.C. Witpet
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Vrijdag
21 september 2018
19:30
Klaboem - De Esch 3
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.
 
Woensdag
03 oktober 2018
19:30
F.C. Witpet - De Broederhoed 2
De windroos
 
Donderdag
04 oktober 2018
20:30
De Esch 3 - De Esch 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
03 oktober 2018
20:30
Smash 1 - Klaboem
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
15 oktober 2018
20:45
De Esch 2 - F.C. Witpet
Tulpstraat
 
Woensdag
17 oktober 2018
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 3
TCC Molenkamp
 
Donderdag
18 oktober 2018
20:30
De Esch 1 - Smash 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Klaboem deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
01 november 2018
20:30
De Esch 3 - De Esch 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
31 oktober 2018
20:30
Smash 1 - De Broederhoed 2
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
31 oktober 2018
19:15
Netwerk H1 - Klaboem
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet deze spelweek.

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
12 november 2018
20:45
De Esch 2 - Smash 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Donderdag
15 november 2018
20:30
De Esch 1 - Klaboem
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
14 november 2018
19:30
F.C. Witpet - Netwerk H1
De windroos

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.
 
Vrijdag
23 november 2018
19:30
Klaboem - De Broederhoed 2
Tulpstraat
 
Woensdag
21 november 2018
19:15
Netwerk H1 - De Esch 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.
 
Donderdag
22 november 2018
20:30
De Esch 3 - F.C. Witpet
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
26 november 2018
20:45
De Esch 2 - Klaboem
Tulpstraat
 
Woensdag
28 november 2018
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 1
TCC Molenkamp
 
 
Woensdag
28 november 2018
19:30
F.C. Witpet - Smash 1
De windroos
 
Donderdag
29 november 2018
20:30
De Esch 3 - Netwerk H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
13 december 2018
20:30
De Esch 1 - De Esch 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
12 december 2018
20:30
De Broederhoed 2 - Netwerk H1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Klaboem deze spelweek.
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet deze spelweek.
 
Woensdag
12 december 2018
20:30
Smash 1 - De Esch 3
Sporthal de Thij

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
14 januari 2019
20:45
De Esch 2 - De Broederhoed 2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
16 januari 2019
19:30
F.C. Witpet - Klaboem
De windroos
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
16 januari 2019
19:15
Netwerk H1 - Smash 1
Tulpstraat

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
30 januari 2019
19:15
Netwerk H1 - De Esch 2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Woensdag
30 januari 2019
19:30
F.C. Witpet - De Esch 1
De windroos
 
Donderdag
31 januari 2019
20:30
De Esch 3 - Klaboem
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.
 
Woensdag
06 februari 2019
20:30
De Broederhoed 2 - F.C. Witpet
TCC Molenkamp
 
Donderdag
07 februari 2019
20:30
De Esch 1 - De Esch 3
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Vrijdag
08 februari 2019
19:30
Klaboem - Smash 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 februari 2019
19:30
F.C. Witpet - De Esch 2
De windroos
 
Donderdag
14 februari 2019
20:30
De Esch 3 - De Broederhoed 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
13 februari 2019
20:30
Smash 1 - De Esch 1
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor Klaboem deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
11 maart 2019
20:45
De Esch 2 - De Esch 3
Tulpstraat
 
Woensdag
13 maart 2019
20:30
De Broederhoed 2 - Smash 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Vrijdag
15 maart 2019
19:30
Klaboem - Netwerk H1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet deze spelweek.

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
27 maart 2019
20:30
Smash 1 - De Esch 2
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Vrijdag
29 maart 2019
19:30
Klaboem - De Esch 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
27 maart 2019
19:15
Netwerk H1 - F.C. Witpet
Tulpstraat

Spelweek 15

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.
 
Woensdag
03 april 2019
20:30
De Broederhoed 2 - Klaboem
TCC Molenkamp
 
Donderdag
04 april 2019
20:30
De Esch 1 - Netwerk H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.
 
Woensdag
03 april 2019
19:30
F.C. Witpet - De Esch 3
De windroos

Spelweek 16

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Vrijdag
10 mei 2019
19:30
Klaboem - De Esch 2
Tulpstraat
 
Donderdag
09 mei 2019
20:30
De Esch 1 - De Broederhoed 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
 
Woensdag
08 mei 2019
20:30
Smash 1 - F.C. Witpet
Sporthal de Thij
 
Woensdag
08 mei 2019
19:15
Netwerk H1 - De Esch 3
Tulpstraat

Spelweek 17

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
20 mei 2019
20:45
De Esch 2 - De Esch 1
Tulpstraat
 
Woensdag
22 mei 2019
19:15
Netwerk H1 - De Broederhoed 2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Klaboem deze spelweek.
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet deze spelweek.
 
Donderdag
23 mei 2019
20:30
De Esch 3 - Smash 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 18

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
05 juni 2019
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Vrijdag
07 juni 2019
19:30
Klaboem - F.C. Witpet
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
05 juni 2019
20:30
Smash 1 - Netwerk H1
Sporthal de Thij