Het Speelschema 2017-2018

Speelschema H1b
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
04 oktober 2017
20:30
DIAK '72 H2 - Netwerk H1
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet 2 deze spelweek.
 
Maandag
02 oktober 2017
20:45
De Esch 1 - De Broederhoed 2
Tulpstraat
 
Woensdag
04 oktober 2017
20:30
De Broederhoed 1 - De Esch 3
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor DIAK '72 H2 deze spelweek.
 
Woensdag
18 oktober 2017
20:30
De Broederhoed 2 - F.C. Witpet 2
TCC Molenkamp
 
Donderdag
19 oktober 2017
20:30
De Esch 3 - De Esch 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
18 oktober 2017
20:30
Smash 1 - De Broederhoed 1
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
01 november 2017
20:30
DIAK '72 H2 - De Broederhoed 2
Sporthal de Thij
 
Woensdag
01 november 2017
19:30
F.C. Witpet 2 - De Esch 3
De windroos(nieuw)
 
Maandag
30 oktober 2017
20:45
De Esch 1 - Smash 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 1 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
09 november 2017
20:30
De Esch 3 - DIAK '72 H2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
08 november 2017
20:30
Smash 1 - F.C. Witpet 2
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
08 november 2017
20:30
Netwerk H1 - De Broederhoed 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
22 november 2017
20:30
DIAK '72 H2 - Smash 1
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet 2 deze spelweek.
 
Maandag
20 november 2017
20:45
De Esch 1 - De Broederhoed 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
22 november 2017
20:30
De Broederhoed 2 - Netwerk H1
TCC Molenkamp

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor DIAK '72 H2 deze spelweek.
 
Woensdag
29 november 2017
20:30
De Broederhoed 1 - F.C. Witpet 2
TCC Molenkamp
 
Woensdag
29 november 2017
20:30
Netwerk H1 - De Esch 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.
 
Donderdag
30 november 2017
20:30
De Esch 3 - De Broederhoed 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 december 2017
20:30
DIAK '72 H2 - De Broederhoed 1
Sporthal de Thij
 
Woensdag
13 december 2017
19:30
F.C. Witpet 2 - De Esch 1
De windroos(nieuw)
 
 
Woensdag
13 december 2017
20:30
De Broederhoed 2 - Smash 1
TCC Molenkamp
 
Donderdag
14 december 2017
20:30
De Esch 3 - Netwerk H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
15 januari 2018
20:45
De Esch 1 - DIAK '72 H2
Tulpstraat
 
Woensdag
17 januari 2018
19:30
F.C. Witpet 2 - Netwerk H1
De windroos(nieuw)
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 1 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Woensdag
17 januari 2018
20:30
Smash 1 - De Esch 3
Sporthal de Thij

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
31 januari 2018
20:30
DIAK '72 H2 - F.C. Witpet 2
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
31 januari 2018
20:30
De Broederhoed 2 - De Broederhoed 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
31 januari 2018
20:30
Netwerk H1 - Smash 1
Tulpstraat

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
21 februari 2018
20:30
Netwerk H1 - DIAK '72 H2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet 2 deze spelweek.
 
Woensdag
21 februari 2018
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 1
TCC Molenkamp
 
Donderdag
22 februari 2018
20:30
De Esch 3 - De Broederhoed 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor DIAK '72 H2 deze spelweek.
 
Woensdag
07 maart 2018
19:30
F.C. Witpet 2 - De Broederhoed 2
De windroos(nieuw)
 
Maandag
05 maart 2018
20:45
De Esch 1 - De Esch 3
Tulpstraat
 
Woensdag
07 maart 2018
20:30
De Broederhoed 1 - Smash 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
14 maart 2018
20:30
De Broederhoed 2 - DIAK '72 H2
TCC Molenkamp
 
Donderdag
15 maart 2018
20:30
De Esch 3 - F.C. Witpet 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
14 maart 2018
20:30
Smash 1 - De Esch 1
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 1 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
21 maart 2018
20:30
DIAK '72 H2 - De Esch 3
Sporthal de Thij
 
Woensdag
21 maart 2018
19:30
F.C. Witpet 2 - Smash 1
De windroos(nieuw)
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
21 maart 2018
20:30
De Broederhoed 1 - Netwerk H1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
11 april 2018
20:30
Smash 1 - DIAK '72 H2
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor F.C. Witpet 2 deze spelweek.
 
Woensdag
11 april 2018
20:30
De Broederhoed 1 - De Esch 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
11 april 2018
20:30
Netwerk H1 - De Broederhoed 2
Tulpstraat

Spelweek 15

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor DIAK '72 H2 deze spelweek.
 
Woensdag
18 april 2018
19:30
F.C. Witpet 2 - De Broederhoed 1
De windroos(nieuw)
 
Maandag
16 april 2018
20:45
De Esch 1 - Netwerk H1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.
 
Woensdag
18 april 2018
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 3
TCC Molenkamp

Spelweek 16

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
16 mei 2018
20:30
De Broederhoed 1 - DIAK '72 H2
TCC Molenkamp
 
Maandag
14 mei 2018
20:45
De Esch 1 - F.C. Witpet 2
Tulpstraat
 
 
Woensdag
16 mei 2018
20:30
Smash 1 - De Broederhoed 2
Sporthal de Thij
 
Woensdag
16 mei 2018
20:30
Netwerk H1 - De Esch 3
Tulpstraat

Spelweek 17

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
30 mei 2018
20:30
DIAK '72 H2 - De Esch 1
Sporthal de Thij
 
Woensdag
30 mei 2018
20:30
Netwerk H1 - F.C. Witpet 2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 1 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Donderdag
31 mei 2018
20:30
De Esch 3 - Smash 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 18

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
06 juni 2018
19:30
F.C. Witpet 2 - DIAK '72 H2
De windroos(nieuw)
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
06 juni 2018
20:30
De Broederhoed 1 - De Broederhoed 2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 3 deze spelweek.
 
Woensdag
06 juni 2018
20:30
Smash 1 - Netwerk H1
Sporthal de Thij