De Uitslagen

Filter de uitslagen
     

Spelweek 1

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
02-10-2017
De Esch 1 - De Broederhoed 2
2 - 1 / (25-21) (25-23) (9-25)
H1b
Tulpstraat
02-10-2017
Unique/ de Engel 1 - Palammai 2
2 - 1 / (25-21) (25-17) (18-25)
D2a
Potskampstraat
02-10-2017
F.C. Witpet 2 - Klaboem
3 - 0 / (25-5) (25-21) (25-9)
D1b
De windroos(nieuw)
02-10-2017
KiWaWo - Volleydots 2
1 - 2 / (16-25) (25-23) (12-25)
D1a
Potskampstraat
03-10-2017
4eZ dames 1 - MatchPoint
2 - 1 / (25-20) (23-25) (25-17)
D2a
De Kolk
03-10-2017
Time Out - 4eZ dames 2
0 - 3 / (14-25) (17-25) (17-25)
D2b
TCC Molenkamp
03-10-2017
Smash 1 - Beng!
3 - 0 / (25-20) (26-24) (25-18)
D1a
De windroos(nieuw)
03-10-2017
Bolleyval - Fit '67 2
2 - 1 / (25-19) (23-25) (25-21)
D3a
Franciscusschool
03-10-2017
Smash 2 - Unique/ de Engel-2
1 - 2 / (25-22) (13-25) (19-25)
D3a
De windroos(nieuw)
03-10-2017
Pret An 't Net 2 - Team ZS 2
3 - 0 / (25-18) (27-25) (25-18)
D2a
De Kolk
03-10-2017
Aktio D7 - Switch 2
0 - 3 / (16-25) (16-25) (25-27)
D2b
Meijbree
03-10-2017
DIAK '72 - 3 - Pret An 't Net 1
3 - 0 / (25-15) (25-14) (25-23)
D3b
TCC Molenkamp
03-10-2017
Aktio D6 - De Brug II
1 - 2 / (22-25) (25-20) (16-25)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
03-10-2017
Pollux VT 1 - Aktio D2
3 - 0 / (25-17) (25-13) (25-9)
D1a
Vondersweijde
03-10-2017
Pollux VT 3 - Hadavo
3 - 0 / (25-12) (25-15) (25-11)
D3a
Vondersweijde
04-10-2017
De Brug I - De Esch 3
3 - 0 / (25-15) (25-15) (25-20)
D2b
De Kolk
04-10-2017
Netwerk D2 - DIAK '72 - 2
3 - 0 / (25-12) (25-16) (25-11)
D3b
Tulpstraat
04-10-2017
De Brug - Ooitje 1
1 - 2 / (23-25) (25-20) (12-25)
H1a
De Kolk
04-10-2017
Aktio D1 - Postel Tentenverhuur
3 - 0 / (25-23) (25-19) (25-22)
D1a
Potskampstraat
04-10-2017
DIAK '72 H2 - Netwerk H1
2 - 1 / (17-25) (25-18) (26-24)
H1b
Sporthal de Thij
04-10-2017
De Broederhoed 1 - De Esch 3
3 - 0 / (25-20) (25-22) (25-23)
H1b
TCC Molenkamp
04-10-2017
De Esch 1 - DIAK '72 - 1
3 - 0 / (25-6) (25-6) (25-7)
D3b
De Kolk
04-10-2017
Togido 1 - Aktio D5
3 - 0 / (25-4) (25-19) (25-13)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
04-10-2017
F.C. Witpet 1 - PIOK
0 - 3 / (15-25) (16-25) (17-25)
H1a
De windroos(nieuw)
04-10-2017
Aktio D3 - Switch 1
1 - 2 / (18-25) (22-25) (29-27)
D1b
Sporthal de Thij
05-10-2017
De Esch 2 - Lutheria HR2
3 - 0 / (25-22) (25-22) (26-24)
H2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
05-10-2017
Palammai 1 - Aktio D4
2 - 1 / (23-25) (25-22) (25-17)
D1b
Carmel
05-10-2017
VVO 2 - De Esch 4
1 - 2 / (25-22) (17-25) (20-25)
H2a
De windroos(nieuw)
05-10-2017
VVO 1 - Togido 1
1 - 2 / (25-17) (15-25) (13-25)
H2a
De windroos(nieuw)
06-10-2017
Klaboem - Ooitje 2
0 - 3 / (6-25) (21-25) (15-25)
H1a
Tulpstraat

Spelweek 2

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
16-10-2017
Ooitje 2 - F.C. Witpet 1
3 - 0 / (25-12) (25-22) (25-20)
H1a
Meijbree
16-10-2017
Klaboem - F.C. Witpet 1
1 - 2 / (24-26) (25-17) (12-25)
D1b
Carmel
16-10-2017
Unique/ de Engel-2 - Pollux VT 3
1 - 2 / (26-24) (12-25) (17-25)
D3a
Potskampstraat
16-10-2017
De Esch 4 - VVO 1
0 - 3 / (19-25) (20-25) (21-25)
H2a
Tulpstraat
16-10-2017
MatchPoint - Netwerk D1
0 - 3 / (13-25) (23-25) (13-25)
D2a
Franciscusschool
16-10-2017
Postel Tentenverhuur - Volleydots 1
2 - 1 / (25-14) (25-23) (19-25)
D1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
17-10-2017
Lutheria HR2 - VVO 2
1 - 2 / (29-31) (25-21) (18-25)
H2a
De Bongerd
17-10-2017
DIAK '72 - 2 - Fit '67 1
2 - 1 / (25-22) (25-19) (19-25)
D3b
TCC Molenkamp
17-10-2017
Aktio D5 - 4eZ dames 1
1 - 2 / (19-25) (17-25) (25-18)
D2a
Meijbree
17-10-2017
Switch 2 - De Esch 2
2 - 1 / (25-20) (22-25) (25-10)
D2b
De Kolk
17-10-2017
Team ZS 2 - Unique/ de Engel 1
2 - 1 / (25-21) (24-26) (25-22)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
17-10-2017
Pret An 't Net 1 - Netwerk D2
0 - 3 / (15-25) (11-25) (10-25)
D3b
De Kolk
17-10-2017
4eZ dames 2 - Aktio D7
3 - 0 / (25-19) (25-18) (25-18)
D2b
De Kolk
17-10-2017
Switch 1 - Palammai 1
1 - 2 / (17-25) (25-21) (21-25)
D1b
De Kolk
18-10-2017
DIAK '72 H1 - Klaboem
3 - 0 / (25-22) (25-16) (25-11)
H1a
Sporthal de Thij
18-10-2017
De Esch 3 - Aktio D6
2 - 1 / (25-21) (25-15) (21-25)
D2b
De Kolk
18-10-2017
Beng! - Pollux VT 1
0 - 3 / (21-25) (14-25) (17-25)
D1a
De Bongerd
18-10-2017
Aktio D4 - Pollux VT 2
2 - 1 / (20-25) (25-20) (25-17)
D1b
Sporthal de Thij
18-10-2017
De Broederhoed 2 - F.C. Witpet 2
3 - 0 / (25-19) (25-13) (25-12)
H1b
TCC Molenkamp
18-10-2017
Smash 1 - De Broederhoed 1
0 - 3 / (14-25) (23-25) (16-25)
H1b
Sporthal de Thij
18-10-2017
De Esch 4 - DIAK '72 - 3
1 - 2 / (11-25) (25-5) (20-25)
D3b
De Kolk
18-10-2017
De Brug II - Time Out
2 - 1 / (22-25) (25-11) (25-14)
D2b
De Kolk
18-10-2017
Aktio D2 - Aktio D1
3 - 0 / (25-20) (25-12) (25-18)
D1a
Potskampstraat
18-10-2017
Volleydots 2 - Smash 1
3 - 0 / (25-17) (25-22) (25-18)
D1a
Sporthal de Thij
18-10-2017
Netwerk H2 - De Esch 2
1 - 2 / (9-25) (21-25) (25-21)
H2a
Tulpstraat
19-10-2017
Hadavo - Togido 2
1 - 2 / (20-25) (10-25) (25-21)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
19-10-2017
Fit '67 2 - Smash 2
3 - 0 / (25-19) (25-13) (25-22)
D3a
TCC Molenkamp
19-10-2017
De Esch 3 - De Esch 1
1 - 2 / (19-25) (25-22) (13-25)
H1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
19-10-2017
Palammai 2 - Togido 1
0 - 3 / (9-25) (16-25) (11-25)
D2a
Carmel
19-10-2017
Lutheria HR1 - De Brug
2 - 1 / (25-15) (25-17) (15-25)
H1a
De windroos(nieuw)

Spelweek 3

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
30-10-2017
KiWaWo - Postel Tentenverhuur
0 - 3 / (15-25) (23-25) (7-25)
D1a
Potskampstraat
30-10-2017
F.C. Witpet 2 - Pollux VT 2
3 - 0 / (25-15) (25-20) (25-20)
D1b
De windroos(nieuw)
30-10-2017
De Esch 4 - Togido 1
3 - 0 / (25-19) (25-13) (25-14)
H2a
Tulpstraat
30-10-2017
De Esch 1 - Smash 1
1 - 2 / (25-21) (18-25) (21-25)
H1b
Tulpstraat
31-10-2017
4eZ dames 1 - Palammai 2
2 - 1 / (22-25) (25-20) (25-11)
D2a
De Kolk
31-10-2017
Time Out - Aktio D6
1 - 2 / (19-25) (14-25) (25-21)
D2b
TCC Molenkamp
31-10-2017
Aktio D7 - De Brug II
1 - 2 / (26-24) (16-25) (12-25)
D2b
Meijbree
31-10-2017
Team ZS 1 - Hadavo
2 - 1 / (25-10) (25-14) (12-25)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
31-10-2017
Switch 1 - Aktio D4
3 - 0 / (25-13) (25-21) (25-20)
D1b
De Kolk
31-10-2017
Pollux VT 1 - Smash 1
2 - 1 / (18-25) (25-18) (29-27)
D1a
Vondersweijde
31-10-2017
Pollux VT 3 - Smash 2
3 - 0 / (25-21) (25-12) (25-17)
D3a
Vondersweijde
31-10-2017
Pret An 't Net 2 - MatchPoint
2 - 1 / (19-25) (25-16) (25-21)
D2a
De Kolk
01-11-2017
Netwerk D2 - De Esch 4
3 - 0 / (25-7) (25-22) (25-13)
D3b
Tulpstraat
01-11-2017
F.C. Witpet 1 - DIAK '72 H1
0 - 3 / (17-25) (18-25) (13-25)
H1a
De windroos(nieuw)
01-11-2017
De Esch 2 - 4eZ dames 2
0 - 3 / (17-25) (10-25) (17-25)
D2b
De Kolk
01-11-2017
Aktio D1 - Beng!
3 - 0 / (25-23) (25-21) (25-23)
D1a
Potskampstraat
01-11-2017
Togido 2 - Unique/ de Engel-2
0 - 3 / (23-25) (21-25) (11-25)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
01-11-2017
F.C. Witpet 2 - De Esch 3
2 - 1 / (25-20) (23-25) (25-19)
H1b
De windroos(nieuw)
01-11-2017
Netwerk D1 - Aktio D5
3 - 0 / (25-16) (25-19) (25-18)
D2a
Tulpstraat
01-11-2017
De Brug - PIOK
0 - 3 / (11-25) (12-25) (19-25)
H1a
De Kolk
01-11-2017
De Brug I - Switch 2
1 - 2 / (24-26) (25-10) (21-25)
D2b
De Kolk
01-11-2017
Aktio D3 - Klaboem
3 - 0 / (25-22) (25-23) (25-10)
D1b
Sporthal de Thij
01-11-2017
Togido 1 - Unique/ de Engel 1
3 - 0 / (25-8) (25-17) (25-5)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
01-11-2017
Volleydots 1 - Aktio D2
3 - 0 / (25-9) (25-18) (25-20)
D1a
Sporthal de Thij
01-11-2017
DIAK '72 H2 - De Broederhoed 2
0 - 3 / (13-25) (16-25) (15-25)
H1b
Sporthal de Thij
01-11-2017
De Esch 1 - DIAK '72 - 2
3 - 0 / (25-15) (25-15) (25-22)
D3b
De Kolk
02-11-2017
VVO 1 - Lutheria HR2
1 - 2 / (25-17) (12-25) (19-25)
H2a
De windroos(nieuw)
02-11-2017
De Esch 2 - Vet An 't Net 2
3 - 0 / (25-16) (25-10) (25-13)
H2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
02-11-2017
Fit '67 1 - Pret An 't Net 1
3 - 0 / (25-14) (25-6) (25-18)
D3b
TCC Molenkamp
02-11-2017
Lutheria HR1 - Ooitje 1
1 - 2 / (27-25) (23-25) (17-25)
H1a
De windroos(nieuw)
02-11-2017
VVO 2 - Netwerk H2
0 - 3 / (17-25) (11-25) (25-27)
H2a
De windroos(nieuw)

Spelweek 4

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
06-11-2017
Ooitje 2 - De Brug
3 - 0 / (25-17) (25-14) (25-22)
H1a
Meijbree
06-11-2017
Klaboem - Palammai 1
0 - 3 / (11-25) (18-25) (7-25)
D1b
Carmel
06-11-2017
Unique/ de Engel 1 - 4eZ dames 1
0 - 3 / (15-25) (27-29) (21-25)
D2a
Potskampstraat
06-11-2017
Ooitje 1 - Klaboem
3 - 0 / (25-13) (25-10) (25-8)
H1a
Meijbree
06-11-2017
Unique/ de Engel-2 - Team ZS 1
3 - 0 / (25-11) (25-11) (26-24)
D3a
Potskampstraat
07-11-2017
Aktio D5 - Pret An 't Net 2
1 - 2 / (20-25) (25-20) (12-25)
D2a
Meijbree
07-11-2017
Smash 1 - Aktio D1
0 - 3 / (19-25) (20-25) (26-28)
D1a
De windroos(nieuw)
07-11-2017
Smash 2 - Togido 2
1 - 2 / (17-25) (20-25) (28-26)
D3a
De windroos(nieuw)
07-11-2017
Lutheria HR2 - De Esch 4
2 - 1 / (18-25) (25-17) (25-11)
H2a
De Bongerd
07-11-2017
Pret An 't Net 1 - De Esch 1
0 - 3 / (13-25) (20-25) (10-25)
D3b
De Kolk
07-11-2017
DIAK '72 - 1 - DIAK '72 - 3
1 - 2 / (21-25) (12-25) (25-11)
D3b
TCC Molenkamp
07-11-2017
4eZ dames 2 - De Brug I
3 - 0 / (25-21) (25-20) (25-23)
D2b
De Kolk
07-11-2017
Pollux VT 2 - F.C. Witpet 1
2 - 1 / (17-25) (25-18) (26-24)
D1b
Vondersweijde
07-11-2017
Team ZS 2 - Togido 1
0 - 3 / (3-25) (15-25) (18-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
07-11-2017
Aktio D6 - Aktio D7
2 - 1 / (25-16) (20-25) (25-16)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
07-11-2017
Vet An 't Net 2 - VVO 2
0 - 3 / (17-25) (11-25) (24-26)
H2a
De Kolk
08-11-2017
De Esch 4 - Fit '67 1
1 - 2 / (20-25) (25-17) (23-25)
D3b
De Kolk
08-11-2017
PIOK - Lutheria HR1
3 - 0 / (25-20) (25-18) (25-12)
H1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
08-11-2017
De Brug II - De Esch 2
2 - 1 / (25-12) (24-26) (25-17)
D2b
De Kolk
08-11-2017
Aktio D2 - KiWaWo
2 - 1 / (19-25) (25-14) (25-18)
D1a
Potskampstraat
08-11-2017
Aktio D4 - F.C. Witpet 2
0 - 3 / (13-25) (22-25) (27-29)
D1b
Sporthal de Thij
08-11-2017
Netwerk H2 - VVO 1
3 - 0 / (25-15) (25-22) (25-13)
H2a
Tulpstraat
08-11-2017
De Esch 3 - Time Out
2 - 1 / (25-19) (15-25) (25-10)
D2b
De Kolk
08-11-2017
Netwerk H1 - De Broederhoed 1
0 - 3 / (18-25) (21-25) (23-25)
H1b
Tulpstraat
08-11-2017
Beng! - Volleydots 1
3 - 0 / (25-22) (25-15) (25-21)
D1a
De Bongerd
08-11-2017
Volleydots 2 - Pollux VT 1
1 - 2 / (12-25) (25-21) (13-25)
D1a
Sporthal de Thij
08-11-2017
Smash 1 - F.C. Witpet 2
2 - 1 / (25-17) (20-25) (27-25)
H1b
Sporthal de Thij
09-11-2017
Hadavo - Bolleyval
0 - 3 / (9-25) (12-25) (21-25)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
09-11-2017
De Esch 3 - DIAK '72 H2
2 - 1 / (25-19) (25-15) (23-25)
H1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
09-11-2017
Palammai 2 - Netwerk D1
0 - 3 / (24-26) (11-25) (13-25)
D2a
Carmel
09-11-2017
Fit '67 2 - Pollux VT 3
0 - 3 / (14-25) (19-25) (20-25)
D3a
TCC Molenkamp

Spelweek 5

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
20-11-2017
F.C. Witpet 1 - F.C. Witpet 2
1 - 2 / (25-22) (18-25) (8-25)
D1b
De windroos(nieuw)
20-11-2017
KiWaWo - Beng!
1 - 2 / (24-26) (23-25) (25-20)
D1a
Potskampstraat
20-11-2017
De Esch 4 - Netwerk H2
1 - 2 / (25-18) (7-25) (20-25)
H2a
Tulpstraat
20-11-2017
De Esch 1 - De Broederhoed 1
0 - 3 / (16-25) (20-25) (24-26)
H1b
Tulpstraat
20-11-2017
MatchPoint - Team ZS 2
2 - 1 / (21-25) (25-11) (25-10)
D2a
Franciscusschool
20-11-2017
Postel Tentenverhuur - Volleydots 2
1 - 2 / (18-25) (25-18) (16-25)
D1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
21-11-2017
DIAK '72 - 2 - DIAK '72 - 1
2 - 1 / (23-25) (25-22) (25-17)
D3b
TCC Molenkamp
21-11-2017
Pret An 't Net 2 - Palammai 2
3 - 0 / (25-16) (25-21) (25-19)
D2a
De Kolk
21-11-2017
4eZ dames 1 - Togido 1
1 - 2 / (25-27) (17-25) (25-23)
D2a
De Kolk
21-11-2017
Bolleyval - Unique/ de Engel-2
3 - 0 / (25-14) (25-22) (29-27)
D3a
Franciscusschool
21-11-2017
Switch 2 - De Esch 3
1 - 2 / (19-25) (22-25) (25-21)
D2b
De Kolk
21-11-2017
Switch 1 - Klaboem
3 - 0 / (25-15) (25-20) (25-17)
D1b
De Kolk
21-11-2017
Aktio D7 - Time Out
2 - 1 / (25-10) (23-25) (27-25)
D2b
Meijbree
21-11-2017
Team ZS 1 - Smash 2
3 - 0 / (25-17) (25-15) (25-7)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
21-11-2017
Lutheria HR2 - Togido 1
3 - 0 / (25-10) (25-18) (25-13)
H2a
De Bongerd
22-11-2017
DIAK '72 H2 - Smash 1
1 - 2 / (18-25) (25-21) (13-25)
H1b
Sporthal de Thij
22-11-2017
De Broederhoed 2 - Netwerk H1
3 - 0 / (25-16) (25-19) (25-14)
H1b
TCC Molenkamp
22-11-2017
De Esch 1 - De Esch 4
1 - 2 / (25-19) (25-27) (19-25)
D3b
De Kolk
22-11-2017
De Esch 2 - Aktio D6
1 - 2 / (25-15) (16-25) (19-25)
D2b
De Kolk
22-11-2017
Aktio D1 - Pollux VT 1
1 - 2 / (23-25) (25-16) (16-25)
D1a
Potskampstraat
22-11-2017
Togido 2 - Pollux VT 3
0 - 3 / (15-25) (11-25) (25-27)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
22-11-2017
Netwerk D2 - DIAK '72 - 3
2 - 1 / (25-14) (18-25) (25-21)
D3b
Tulpstraat
22-11-2017
F.C. Witpet 1 - Klaboem
2 - 1 / (21-25) (25-16) (25-20)
H1a
De windroos(nieuw)
22-11-2017
Aktio D3 - Pollux VT 2
2 - 1 / (25-15) (25-12) (22-25)
D1b
Sporthal de Thij
22-11-2017
Netwerk D1 - Unique/ de Engel 1
3 - 0 / (25-20) (25-10) (25-12)
D2a
Tulpstraat
22-11-2017
PIOK - Ooitje 1
3 - 0 / (25-12) (25-20) (25-22)
H1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
22-11-2017
De Brug I - De Brug II
3 - 0 / (25-22) (25-18) (25-23)
D2b
De Kolk
22-11-2017
Volleydots 1 - Smash 1
2 - 1 / (25-23) (20-25) (25-19)
D1a
Sporthal de Thij
23-11-2017
Lutheria HR1 - Ooitje 2
0 - 3 / (16-25) (18-25) (22-25)
H1a
De windroos(nieuw)
23-11-2017
VVO 1 - Vet An 't Net 2
3 - 0 / (25-16) (25-15) (25-18)
H2a
De windroos(nieuw)

Spelweek 6

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
27-11-2017
Ooitje 1 - F.C. Witpet 1
3 - 0 / (25-18) (25-18) (25-11)
H1a
Meijbree
27-11-2017
Unique/ de Engel 1 - Pret An 't Net 2
0 - 3 / (23-25) (20-25) (20-25)
D2a
Potskampstraat
27-11-2017
Ooitje 2 - PIOK
1 - 2 / (21-25) (25-12) (21-25)
H1a
Meijbree
27-11-2017
Togido 1 - De Esch 2
0 - 3 / (11-25) (26-28) (6-25)
H2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
28-11-2017
Vet An 't Net 2 - De Esch 4
0 - 3 / (16-25) (14-25) (23-25)
H2a
De Kolk
28-11-2017
Pollux VT 1 - Volleydots 1
3 - 0 / (25-21) (25-22) (25-20)
D1a
Vondersweijde
28-11-2017
DIAK '72 - 1 - Netwerk D2
1 - 2 / (10-25) (25-22) (11-25)
D3b
TCC Molenkamp
28-11-2017
Pollux VT 2 - Palammai 1
0 - 3 / (12-25) (20-25) (19-25)
D1b
Vondersweijde
28-11-2017
Team ZS 2 - 4eZ dames 1
2 - 1 / (16-25) (25-15) (25-16)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
28-11-2017
Time Out - De Esch 2
0 - 3 / (15-25) (24-26) (19-25)
D2b
TCC Molenkamp
28-11-2017
Smash 1 - KiWaWo
2 - 1 / (25-22) (25-19) (17-25)
D1a
De windroos(nieuw)
28-11-2017
Pollux VT 3 - Team ZS 1
3 - 0 / (25-11) (25-20) (25-22)
D3a
Vondersweijde
28-11-2017
4eZ dames 2 - Switch 2
2 - 1 / (25-14) (25-19) (9-25)
D2b
De Kolk
28-11-2017
DIAK '72 - 3 - Fit '67 1
1 - 2 / (25-17) (21-25) (12-25)
D3b
TCC Molenkamp
28-11-2017
Pret An 't Net 1 - DIAK '72 - 2
2 - 1 / (16-25) (25-23) (27-25)
D3b
De Kolk
28-11-2017
Aktio D5 - MatchPoint
1 - 2 / (15-25) (25-20) (18-25)
D2a
Meijbree
28-11-2017
Aktio D6 - De Brug I
1 - 2 / (19-25) (22-25) (26-24)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
28-11-2017
Smash 2 - Bolleyval
0 - 3 / (21-25) (11-25) (14-25)
D3a
De windroos(nieuw)
29-11-2017
De Esch 3 - Aktio D7
2 - 1 / (21-25) (25-7) (25-13)
D2b
De Kolk
29-11-2017
Aktio D2 - Postel Tentenverhuur
2 - 1 / (23-25) (25-19) (25-22)
D1a
Potskampstraat
29-11-2017
Netwerk H1 - De Esch 1
2 - 1 / (25-19) (22-25) (25-22)
H1b
Tulpstraat
29-11-2017
Netwerk H2 - Lutheria HR2
1 - 2 / (25-21) (18-25) (6-25)
H2a
Tulpstraat
29-11-2017
Volleydots 2 - Aktio D1
3 - 0 / (25-16) (25-23) (25-15)
D1a
Sporthal de Thij
29-11-2017
De Broederhoed 1 - F.C. Witpet 2
3 - 0 / (25-22) (25-5) (25-11)
H1b
TCC Molenkamp
29-11-2017
DIAK '72 H1 - Lutheria HR1
3 - 0 / (25-11) (25-18) (25-19)
H1a
Sporthal de Thij
29-11-2017
Togido 1 - Netwerk D1
3 - 0 / (25-12) (25-17) (25-12)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
29-11-2017
Aktio D4 - F.C. Witpet 1
3 - 0 / (25-21) (25-22) (25-12)
D1b
Sporthal de Thij
30-11-2017
Fit '67 2 - Togido 2
2 - 1 / (25-18) (25-13) (22-25)
D3a
TCC Molenkamp
30-11-2017
De Esch 3 - De Broederhoed 2
1 - 2 / (25-11) (19-25) (16-25)
H1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 7

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
11-12-2017
Klaboem - Aktio D4
3 - 0 / (25-16) (25-20) (25-17)
D1b
Carmel
11-12-2017
Postel Tentenverhuur - Beng!
2 - 1 / (26-28) (25-18) (25-14)
D1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
11-12-2017
Ooitje 2 - Ooitje 1
2 - 1 / (12-25) (25-18) (25-21)
H1a
Meijbree
11-12-2017
MatchPoint - Palammai 2
1 - 2 / (16-25) (12-25) (25-19)
D2a
Franciscusschool
12-12-2017
Aktio D5 - Team ZS 2
0 - 3 / (21-25) (13-25) (17-25)
D2a
Meijbree
12-12-2017
Team ZS 1 - Togido 2
0 - 3 / (17-25) (15-25) (9-25)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
12-12-2017
Switch 2 - De Brug II
1 - 2 / (23-25) (25-23) (13-25)
D2b
De Kolk
12-12-2017
DIAK '72 - 2 - De Esch 4
3 - 0 / (25-16) (25-16) (25-13)
D3b
TCC Molenkamp
12-12-2017
Pret An 't Net 2 - Togido 1
1 - 2 / (25-22) (20-25) (9-25)
D2a
De Kolk
12-12-2017
Switch 1 - Pollux VT 2
3 - 0 / (25-15) (25-8) (25-19)
D1b
De Kolk
12-12-2017
Bolleyval - Pollux VT 3
1 - 2 / (22-25) (23-25) (25-22)
D3a
Franciscusschool
12-12-2017
Lutheria HR2 - Vet An 't Net 2
2 - 1 / (17-25) (25-7) (25-23)
H2a
De Bongerd
12-12-2017
4eZ dames 2 - De Esch 3
1 - 2 / (25-13) (18-25) (15-25)
D2b
De Kolk
12-12-2017
Pret An 't Net 1 - DIAK '72 - 1
1 - 2 / (12-25) (25-17) (21-25)
D3b
De Kolk
13-12-2017
Netwerk D1 - 4eZ dames 1
1 - 2 / (11-25) (26-24) (17-25)
D2a
Tulpstraat
13-12-2017
De Brug I - Time Out
3 - 0 / (25-21) (25-8) (25-22)
D2b
De Kolk
13-12-2017
Netwerk H2 - Togido 1
3 - 0 / (25-14) (25-14) (25-16)
H2a
Tulpstraat
13-12-2017
DIAK '72 H2 - De Broederhoed 1
0 - 3 / (23-25) (18-25) (22-25)
H1b
Sporthal de Thij
13-12-2017
De Broederhoed 2 - Smash 1
3 - 0 / (25-20) (25-13) (25-15)
H1b
TCC Molenkamp
13-12-2017
De Esch 1 - DIAK '72 - 3
3 - 0 / (25-16) (25-17) (25-12)
D3b
De Kolk
13-12-2017
De Esch 2 - Aktio D7
1 - 2 / (20-25) (25-23) (21-25)
D2b
De Kolk
13-12-2017
Volleydots 1 - Aktio D1
2 - 1 / (25-15) (25-18) (15-25)
D1a
Sporthal de Thij
13-12-2017
Aktio D2 - Volleydots 2
0 - 3 / (14-25) (26-28) (13-25)
D1a
Potskampstraat
13-12-2017
F.C. Witpet 2 - De Esch 1
2 - 1 / (24-26) (25-11) (25-18)
H1b
De windroos(nieuw)
13-12-2017
De Brug - Klaboem
2 - 1 / (25-8) (23-25) (25-15)
H1a
De Kolk
13-12-2017
Aktio D3 - F.C. Witpet 1
3 - 0 / (25-18) (25-12) (25-15)
D1b
Sporthal de Thij
14-12-2017
VVO 2 - De Esch 2
2 - 1 / (25-21) (25-14) (21-25)
H2a
De windroos(nieuw)
14-12-2017
Palammai 1 - F.C. Witpet 2
3 - 0 / (25-15) (25-16) (25-10)
D1b
Carmel
14-12-2017
Hadavo - Fit '67 2
2 - 1 / (21-25) (25-16) (25-14)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
14-12-2017
De Esch 3 - Netwerk H1
1 - 2 / (25-22) (11-25) (14-25)
H1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
14-12-2017
Fit '67 1 - Netwerk D2
1 - 2 / (25-17) (13-25) (24-26)
D3b
TCC Molenkamp

Spelweek 8

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
15-01-2018
De Esch 1 - DIAK '72 H2
2 - 1 / (25-15) (18-25) (25-19)
H1b
Tulpstraat
15-01-2018
F.C. Witpet 1 - Palammai 1
1 - 2 / (13-25) (21-25) (25-16)
D1b
De windroos(nieuw)
15-01-2018
F.C. Witpet 2 - Switch 1
2 - 1 / (25-15) (25-23) (21-25)
D1b
De windroos(nieuw)
15-01-2018
Unique/ de Engel 1 - MatchPoint
1 - 2 / (23-25) (6-25) (27-25)
D2a
Potskampstraat
16-01-2018
Aktio D7 - De Brug I
1 - 2 / (26-24) (13-25) (16-25)
D2b
Meijbree
16-01-2018
Aktio D6 - Switch 2
1 - 2 / (25-20) (25-27) (13-25)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
16-01-2018
4eZ dames 1 - Pret An 't Net 2
1 - 2 / (25-20) (10-25) (14-25)
D2a
De Kolk
16-01-2018
Team ZS 1 - Fit '67 2
1 - 2 / (23-25) (25-22) (11-25)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
16-01-2018
Vet An 't Net 2 - Netwerk H2
0 - 3 / (13-25) (15-25) (14-25)
H2a
De Kolk
16-01-2018
Smash 1 - Postel Tentenverhuur
2 - 1 / (18-25) (26-24) (25-19)
D1a
De windroos(nieuw)
17-01-2018
De Esch 4 - Pret An 't Net 1
1 - 2 / (20-25) (7-25) (25-19)
D3b
De Kolk
17-01-2018
DIAK '72 H1 - Ooitje 2
2 - 1 / (25-12) (25-18) (21-25)
H1a
Sporthal de Thij
17-01-2018
Aktio D3 - Aktio D4
3 - 0 / (25-7) (25-12) (25-9)
D1b
Sporthal de Thij
17-01-2018
Netwerk D1 - Team ZS 2
2 - 1 / (25-21) (18-25) (25-17)
D2a
Tulpstraat
17-01-2018
Togido 2 - Bolleyval
2 - 1 / (25-13) (20-25) (25-18)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
17-01-2018
Volleydots 1 - Volleydots 2
1 - 2 / (13-25) (20-25) (25-19)
D1a
Sporthal de Thij
17-01-2018
Beng! - Aktio D2
2 - 1 / (26-24) (17-25) (25-10)
D1a
De Bongerd
17-01-2018
Smash 1 - De Esch 3
3 - 0 / (25-11) (25-20) (25-22)
H1b
Sporthal de Thij
17-01-2018
Netwerk D2 - De Esch 1
2 - 1 / (27-25) (23-25) (25-13)
D3b
Tulpstraat
17-01-2018
De Esch 2 - De Esch 3
1 - 2 / (25-19) (14-25) (21-25)
D2b
De Kolk
17-01-2018
De Brug II - 4eZ dames 2
1 - 2 / (17-25) (25-22) (17-25)
D2b
De Kolk
17-01-2018
F.C. Witpet 2 - Netwerk H1
0 - 3 / (16-25) (17-25) (18-25)
H1b
De windroos(nieuw)
17-01-2018
F.C. Witpet 1 - De Brug
0 - 3 / (20-25) (17-25) (12-25)
H1a
De windroos(nieuw)
18-01-2018
Palammai 2 - Aktio D5
3 - 0 / (25-16) (25-14) (25-22)
D2a
Carmel
18-01-2018
VVO 2 - Togido 1
3 - 0 / (27-24) (25-17) (25-20)
H2a
De windroos(nieuw)
18-01-2018
De Esch 2 - VVO 1
3 - 0 / (25-9) (25-13) (25-20)
H2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
19-01-2018
Klaboem - Lutheria HR1
0 - 3 / (21-25) (15-25) (19-25)
H1a
Tulpstraat

Spelweek 9

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
29-01-2018
Klaboem - Pollux VT 2
3 - 0 / (25-22) (25-23) (25-19)
D1b
Carmel
29-01-2018
MatchPoint - Togido 1
0 - 3 / (13-25) (20-25) (25-27)
D2a
Franciscusschool
29-01-2018
Togido 1 - Vet An 't Net 2
2 - 1 / (25-18) (25-15) (22-25)
H2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
29-01-2018
Postel Tentenverhuur - Pollux VT 1
2 - 1 / (25-20) (29-27) (19-25)
D1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
29-01-2018
De Esch 4 - De Esch 2
0 - 3 / (11-25) (9-25) (15-25)
H2a
Tulpstraat
29-01-2018
KiWaWo - Volleydots 1
1 - 2 / (14-25) (21-25) (25-17)
D1a
Potskampstraat
30-01-2018
DIAK '72 - 2 - DIAK '72 - 3
2 - 1 / (22-25) (25-22) (25-19)
D3b
TCC Molenkamp
30-01-2018
Bolleyval - Team ZS 1
3 - 0 / (25-17) (25-12) (25-23)
D3a
Franciscusschool
30-01-2018
4eZ dames 2 - Aktio D6
3 - 0 / (25-10) (25-13) (25-7)
D2b
De Kolk
30-01-2018
DIAK '72 - 1 - De Esch 4
2 - 1 / (25-13) (23-25) (25-18)
D3b
TCC Molenkamp
30-01-2018
Switch 1 - F.C. Witpet 1
3 - 0 / (25-19) (25-15) (25-23)
D1b
De Kolk
30-01-2018
Pret An 't Net 2 - Netwerk D1
1 - 2 / (25-15) (13-25) (19-25)
D2a
De Kolk
30-01-2018
Team ZS 2 - Palammai 2
0 - 3 / (10-25) (18-25) (20-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
30-01-2018
Switch 2 - Time Out
3 - 0 / (25-16) (26-24) (25-16)
D2b
De Kolk
31-01-2018
PIOK - Klaboem
3 - 0 / (25-13) (25-11) (25-9)
H1a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
31-01-2018
De Brug I - De Esch 2
3 - 0 / (25-19) (25-13) (25-21)
D2b
De Kolk
31-01-2018
Netwerk H1 - Smash 1
1 - 2 / (25-13) (21-25) (13-25)
H1b
Tulpstraat
31-01-2018
De Esch 1 - Fit '67 1
2 - 1 / (14-25) (25-14) (25-20)
D3b
De Kolk
31-01-2018
Volleydots 2 - Beng!
3 - 0 / (25-7) (25-18) (25-22)
D1a
Sporthal de Thij
31-01-2018
De Esch 3 - De Brug II
1 - 2 / (25-19) (22-25) (15-25)
D2b
De Kolk
31-01-2018
De Broederhoed 2 - De Broederhoed 1
1 - 2 / (25-22) (18-25) (20-25)
H1b
TCC Molenkamp
01-02-2018
Palammai 1 - Aktio D3
2 - 1 / (25-23) (18-25) (25-20)
D1b
Carmel
01-02-2018
VVO 1 - VVO 2
3 - 0 / (25-13) (25-11) (25-19)
H2a
De windroos(nieuw)
01-02-2018
Fit '67 2 - Unique/ de Engel-2
2 - 1 / (25-12) (25-15) (24-26)
D3a
TCC Molenkamp
01-02-2018
Lutheria HR1 - F.C. Witpet 1
2 - 1 / (25-21) (25-14) (22-25)
H1a
De windroos(nieuw)
01-02-2018
Hadavo - Smash 2
3 - 0 / (25-18) (25-16) (25-17)
D3a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

* Uitslagen kunnen ook gemaild worden, mail hiervoor een foto van het wedstrijdkaartje naar wedstrijden@ovv-wico.nl.