De Uitslagen

Filter de uitslagen
     

Spelweek 1

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
09-10-2023
De Esch H3 - De Esch H4
3 - 0 / (25-7) (25-13) (25-20)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
09-10-2023
Ooitje - PIOK
3 - 0 / (25-18) (25-16) (25-22)
H1
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
09-10-2023
De Esch H1 - Netwerk Heren 2
3 - 0 / (25-6) (25-14) (25-21)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
09-10-2023
Kiwawo - Volleydots 2
2 - 1 / (24-26) (25-15) (25-13)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
10-10-2023
TeamZS 2 - Switch D2
1 - 2 / (11-25) (22-25) (25-0)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
10-10-2023
Lutheria DR1 - Aktio 1
3 - 0 / (25-22) (25-15) (25-8)
D1a
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
10-10-2023
Aktio 3 - Aktio 4
1 - 2 / (22-25) (21-25) (25-13)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
10-10-2023
Time Out - DIAK '72 D1
3 - 0 / (25-19) (25-16) (25-11)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
10-10-2023
4deZ dames 1 - Pollux VT2
2 - 1 / (25-21) (20-25) (25-18)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
10-10-2023
Pollux VT1 - Las Estrellas
0 - 3 / (20-25) (21-25) (18-25)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
10-10-2023
Pret an't Net 1 - De Esch D3
3 - 0 / (25-20) (25-12) (25-23)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
11-10-2023
Netwerk Dames 2 - 4deZ dames 2
3 - 0 / (25-18) (25-19) (25-16)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
11-10-2023
Beng! - Bajnok!
1 - 2 / (25-27) (25-15) (17-25)
D1a
De Bongerd - (Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal)
11-10-2023
Aktio 2 - Klaboem
0 - 3 / (17-25) (16-25) (11-25)
D1b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
11-10-2023
De Esch D1 - Unique '93
3 - 0 / (28-26) (25-18) (25-20)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
11-10-2023
ToGiDo dames 1 - Rosstars D1
0 - 3 / (11-25) (10-25) (21-25)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
11-10-2023
FC Witpet - Smash
2 - 1 / (25-17) (23-25) (25-11)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
11-10-2023
De Esch D2 - De Brug 2
1 - 2 / (25-15) (21-25) (26-28)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
11-10-2023
Netwerk Dames 1 - Skik
3 - 0 / (25-10) (25-10) (25-21)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
11-10-2023
Volleydots 1 - Volley '68 VT
3 - 0 / (25-14) (25-17) (25-9)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
11-10-2023
Broederhoed 1 - Broederhoed 2
1 - 2 / (22-25) (25-19) (20-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
11-10-2023
Lutheria DR2 - Palammai 2
0 - 3 / (14-25) (22-25) (15-25)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
11-10-2023
De Brug 1 - TeamZS 1
2 - 1 / (18-25) (25-22) (25-14)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
11-10-2023
DIAK '72 H1 - Netwerk Heren 1
1 - 2 / (25-16) (14-25) (18-25)
H2
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
11-10-2023
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Switch D1
1 - 2 / (18-25) (25-15) (9-25)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
12-10-2023
Fit '67 - Smash D1
2 - 1 / (25-11) (26-24) (22-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)

Spelweek 2

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
16-10-2023
Klaboem - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
3 - 0 / (26-24) (25-18) (25-12)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
16-10-2023
De Esch H3 - De Esch H1
1 - 2 / (25-9) (16-25) (14-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
16-10-2023
Unique '93 - De Brug 1
1 - 2 / (16-25) (25-17) (22-25)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
17-10-2023
Pollux VT2 - Pret an't Net 1
0 - 3 / (15-25) (17-25) (15-25)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
17-10-2023
DIAK '72 D1 - Fit '67
0 - 3 / (17-25) (21-25) (8-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
17-10-2023
TeamZS 1 - Aktio 3
2 - 1 / (25-15) (25-19) (25-27)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
17-10-2023
Switch D1 - ToGiDo dames 1
0 - 3 / (11-25) (22-25) (12-25)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
17-10-2023
4deZ dames 2 - Time Out
1 - 2 / (17-25) (25-23) (13-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
17-10-2023
Switch D2 - 4deZ dames 1
3 - 0 / (25-8) (25-12) (25-6)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
17-10-2023
Smash D1 - De Esch D2
3 - 0 / (25-21) (25-15) (25-18)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
17-10-2023
De Esch D3 - Netwerk Dames 1
1 - 2 / (25-21) (24-26) (13-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
17-10-2023
Aktio 4 - Lutheria DR2
2 - 1 / (25-12) (25-11) (21-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
18-10-2023
De Brug 2 - Netwerk Dames 2
3 - 0 / (25-7) (25-13) (25-21)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
18-10-2023
Broederhoed 1 - Ooitje
0 - 3 / (14-25) (9-25) (17-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
18-10-2023
Aktio 1 - Volleydots 1
1 - 2 / (25-20) (14-25) (17-25)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
18-10-2023
Bajnok! - Kiwawo
1 - 2 / (25-21) (24-26) (15-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
18-10-2023
Las Estrellas - Aktio 2
3 - 0 / (25-10) (25-15) (25-13)
D1b
Franciscusschool - (Lyceumstraat 2/B Oldenzaal)
18-10-2023
PIOK - Rosstars H1
1 - 2 / (12-25) (25-20) (20-25)
H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
18-10-2023
Volley '68 VT - Palammai 1
2 - 1 / (24-26) (25-21) (25-21)
D1a
Sporthal De Fakkel - (Gronausestraat 107 Losser)
18-10-2023
Volleydots 2 - Lutheria DR1
1 - 2 / (22-25) (26-24) (16-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
18-10-2023
Netwerk Heren 1 - FC Witpet
2 - 1 / (25-16) (20-25) (25-12)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
18-10-2023
Rosstars D1 - Pollux VT1
3 - 0 / (25-8) (25-12) (25-15)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
19-10-2023
Lutheria HR1 - De Esch H4
3 - 0 / (25-12) (25-6) (25-7)
H3
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
19-10-2023
Palammai 2 - De Esch D1
2 - 1 / (25-17) (25-20) (21-25)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
20-10-2023
Skik - TeamZS 2
1 - 2 / (25-16) (23-25) (16-25)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)
20-10-2023
Klaboem - DIAK '72 H1
3 - 0 / (25-16) (25-20) (25-18)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)

Spelweek 3

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
30-10-2023
De Esch H4 - De Esch H1
0 - 3 / (16-25) (11-25) (9-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
30-10-2023
Kiwawo - Beng!
2 - 1 / (23-25) (25-21) (25-14)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
31-10-2023
Pollux VT1 - Switch D1
0 - 3 / (18-25) (12-25) (16-25)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
31-10-2023
Pret an't Net 1 - Switch D2
1 - 2 / (10-25) (25-23) (5-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
31-10-2023
TeamZS 2 - De Esch D3
1 - 2 / (25-23) (20-25) (23-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
31-10-2023
Aktio 3 - Unique '93
2 - 1 / (25-18) (16-25) (25-19)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
31-10-2023
Time Out - De Brug 2
1 - 2 / (22-25) (22-25) (25-17)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
31-10-2023
4deZ dames 1 - Skik
1 - 2 / (21-25) (16-25) (25-17)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
31-10-2023
Lutheria DR1 - Bajnok!
1 - 2 / (25-14) (14-25) (18-25)
D1a
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
01-11-2023
De Brug 1 - Palammai 2
2 - 1 / (19-25) (25-14) (25-12)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
01-11-2023
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Las Estrellas
0 - 3 / (12-25) (17-25) (13-25)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
01-11-2023
Netwerk Dames 2 - Smash D1
1 - 2 / (25-20) (27-29) (25-27)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
01-11-2023
Broederhoed 2 - Ooitje
0 - 3 / (12-25) (16-25) (17-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
01-11-2023
Volleydots 1 - Volleydots 2
0 - 3 / (21-25) (15-25) (20-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
01-11-2023
Smash - Netwerk Heren 1
1 - 2 / (17-25) (25-18) (14-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
01-11-2023
Aktio 2 - Rosstars D1
0 - 3 / (6-25) (11-25) (7-25)
D1b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
01-11-2023
De Esch D1 - Aktio 4
2 - 1 / (17-25) (25-15) (25-23)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
01-11-2023
ToGiDo dames 1 - Klaboem
2 - 1 / (25-16) (25-21) (19-25)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
01-11-2023
De Esch D2 - DIAK '72 D1
3 - 0 / (25-7) (25-11) (25-14)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
01-11-2023
Netwerk Dames 1 - Pollux VT2
3 - 0 / (25-10) (25-10) (25-15)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
01-11-2023
FC Witpet - Klaboem
1 - 2 / (15-25) (18-25) (25-21)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
01-11-2023
Lutheria DR2 - TeamZS 1
1 - 2 / (15-25) (18-25) (25-19)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
02-11-2023
Fit '67 - 4deZ dames 2
2 - 1 / (25-8) (23-25) (25-17)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
02-11-2023
Rosstars H1 - Broederhoed 1
2 - 1 / (25-8) (21-25) (25-5)
H1
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
02-11-2023
Lutheria HR1 - Netwerk Heren 2
3 - 0 / (25-15) (25-23) (25-15)
H3
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
02-11-2023
Palammai 1 - Aktio 1
2 - 1 / (25-20) (22-25) (25-15)
D1a
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)

Spelweek 4

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
13-11-2023
Unique '93 - Lutheria DR2
3 - 0 / (25-14) (25-14) (25-16)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
13-11-2023
Klaboem - Pollux VT1
1 - 2 / (17-25) (21-25) (25-15)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
13-11-2023
De Esch H4 - Netwerk Heren 2
2 - 1 / (22-25) (25-22) (25-16)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
13-11-2023
Ooitje - Rosstars H1
2 - 1 / (25-17) (26-24) (17-25)
H1
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
13-11-2023
De Esch H3 - Lutheria HR1
3 - 0 / (25-17) (25-17) (25-11)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
14-11-2023
Aktio 4 - De Brug 1
1 - 2 / (25-18) (8-25) (10-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
14-11-2023
DIAK '72 D1 - Netwerk Dames 2
1 - 2 / (15-25) (8-25) (25-10)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
14-11-2023
Pollux VT2 - TeamZS 2
1 - 2 / (26-24) (21-25) (13-25)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
14-11-2023
Switch D1 - Aktio 2
3 - 0 / (25-15) (25-20) (25-11)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
14-11-2023
TeamZS 1 - De Esch D1
2 - 1 / (25-16) (20-25) (25-19)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
14-11-2023
Smash D1 - Time Out
0 - 3 / (10-25) (19-25) (18-25)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
14-11-2023
De Esch D3 - 4deZ dames 1
1 - 2 / (25-7) (19-25) (19-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
14-11-2023
4deZ dames 2 - De Esch D2
0 - 3 / (22-25) (7-25) (10-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
14-11-2023
Switch D2 - Netwerk Dames 1
3 - 0 / (25-18) (25-18) (25-14)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
15-11-2023
Beng! - Lutheria DR1
1 - 2 / (15-25) (23-25) (25-22)
D1a
De Bongerd - (Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal)
15-11-2023
Rosstars D1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
3 - 0 / (25-13) (25-5) (25-10)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
15-11-2023
Broederhoed 2 - PIOK
0 - 3 / (20-25) (6-25) (14-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
15-11-2023
De Brug 2 - Fit '67
3 - 0 / (25-11) (25-19) (25-22)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
15-11-2023
Bajnok! - Volleydots 1
3 - 0 / (27-25) (25-18) (25-14)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
15-11-2023
DIAK '72 H1 - FC Witpet
3 - 0 / (25-13) (25-20) (25-23)
H2
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
15-11-2023
Aktio 1 - Volley '68 VT
0 - 3 / (13-25) (19-25) (12-25)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
15-11-2023
Las Estrellas - ToGiDo dames 1
2 - 1 / (25-27) (25-16) (25-16)
D1b
Franciscusschool - (Lyceumstraat 2/B Oldenzaal)
15-11-2023
Volleydots 2 - Palammai 1
2 - 1 / (25-21) (22-25) (27-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
16-11-2023
Palammai 2 - Aktio 3
0 - 3 / (20-25) (17-25) (23-25)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
17-11-2023
Klaboem - Smash
3 - 0 / (25-16) (25-18) (25-22)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
17-11-2023
Skik - Pret an't Net 1
2 - 1 / (21-25) (25-20) (25-18)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)

Spelweek 5

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
20-11-2023
Unique '93 - Palammai 2
2 - 1 / (25-15) (15-25) (25-17)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
21-11-2023
4deZ dames 1 - TeamZS 2
2 - 1 / (20-25) (25-21) (25-17)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
21-11-2023
Smash D1 - DIAK '72 D1
3 - 0 / (25-14) (25-16) (25-22)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
21-11-2023
Switch D2 - Pollux VT2
3 - 0 / (25-10) (25-10) (25-10)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
21-11-2023
Lutheria DR1 - Kiwawo
0 - 3 / (22-25) (30-32) (17-25)
D1a
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
21-11-2023
Pollux VT1 - ToGiDo dames 1
1 - 2 / (15-25) (28-26) (13-25)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
21-11-2023
Pret an't Net 1 - Netwerk Dames 1
2 - 1 / (25-16) (27-25) (14-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
21-11-2023
Aktio 3 - De Brug 1
1 - 2 / (18-25) (27-25) (18-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
21-11-2023
TeamZS 1 - Aktio 4
3 - 0 / (25-19) (25-19) (26-24)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
21-11-2023
Switch D1 - Klaboem
1 - 2 / (25-18) (22-25) (21-25)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
21-11-2023
Time Out - Fit '67
2 - 1 / (25-16) (18-25) (25-20)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
22-11-2023
Smash - DIAK '72 H1
1 - 2 / (26-24) (15-25) (11-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
22-11-2023
Lutheria DR2 - De Esch D1
1 - 2 / (20-25) (21-25) (26-24)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
22-11-2023
Rosstars D1 - Las Estrellas
3 - 0 / (25-17) (25-19) (25-12)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
22-11-2023
Netwerk Dames 2 - De Esch D2
1 - 2 / (22-25) (17-25) (25-18)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
22-11-2023
Netwerk Heren 2 - De Esch H3
1 - 2 / (16-25) (25-12) (28-30)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
22-11-2023
De Brug 2 - 4deZ dames 2
3 - 0 / (25-16) (25-18) (25-8)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
22-11-2023
Netwerk Heren 1 - Klaboem
0 - 3 / (19-25) (19-25) (21-25)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
22-11-2023
Volleydots 1 - Beng!
3 - 0 / (25-19) (25-16) (25-21)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
22-11-2023
Volley '68 VT - Volleydots 2
2 - 1 / (25-13) (16-25) (25-17)
D1a
Sporthal De Fakkel - (Gronausestraat 107 Losser)
22-11-2023
Aktio 2 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
1 - 2 / (13-25) (21-25) (25-23)
D1b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
22-11-2023
PIOK - Broederhoed 1
3 - 0 / (25-19) (25-20) (25-18)
H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
23-11-2023
Palammai 1 - Bajnok!
0 - 3 / (24-26) (6-25) (17-25)
D1a
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
23-11-2023
Rosstars H1 - Broederhoed 2
3 - 0 / (25-12) (25-6) (25-13)
H1
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
23-11-2023
Lutheria HR1 - De Esch H1
3 - 0 / (25-10) (25-11) (25-17)
H3
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
24-11-2023
Skik - De Esch D3
3 - 0 / (25-17) (25-19) (25-10)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)

Spelweek 6

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
27-11-2023
De Esch H4 - De Esch H3
0 - 3 / (15-25) (19-25) (13-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
27-11-2023
Klaboem - Rosstars D1
0 - 3 / (7-25) (12-25) (10-25)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
27-11-2023
Kiwawo - Volleydots 1
3 - 0 / (25-15) (25-11) (25-18)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
28-11-2023
4deZ dames 2 - Smash D1
0 - 3 / (10-25) (11-25) (18-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
28-11-2023
De Esch D3 - Switch D2
0 - 3 / (6-25) (9-25) (18-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
28-11-2023
Aktio 4 - Unique '93
2 - 1 / (18-25) (25-18) (25-15)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
28-11-2023
TeamZS 2 - Pret an't Net 1
1 - 2 / (24-26) (25-18) (18-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
28-11-2023
Pollux VT2 - Skik
2 - 1 / (25-18) (17-25) (25-17)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
28-11-2023
DIAK '72 D1 - De Brug 2
1 - 2 / (16-25) (5-25) (25-23)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
29-11-2023
De Esch D2 - Time Out
1 - 2 / (8-25) (25-12) (24-26)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
29-11-2023
Netwerk Dames 1 - 4deZ dames 1
3 - 0 / (25-11) (25-3) (25-10)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
29-11-2023
Netwerk Heren 1 - DIAK '72 H1
0 - 3 / (22-25) (14-25) (16-25)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
29-11-2023
Beng! - Palammai 1
2 - 1 / (25-23) (24-26) (25-17)
D1a
De Bongerd - (Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal)
29-11-2023
Bajnok! - Volley '68 VT
3 - 0 / (25-10) (25-12) (25-11)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
29-11-2023
De Brug 1 - Lutheria DR2
3 - 0 / (25-10) (25-5) (25-10)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
29-11-2023
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Pollux VT1
3 - 0 / (25-9) (25-13) (25-16)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
29-11-2023
PIOK - Ooitje
0 - 3 / (17-25) (18-25) (19-25)
H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
29-11-2023
Netwerk Heren 2 - De Esch H1
1 - 2 / (14-25) (25-20) (11-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
29-11-2023
Smash - FC Witpet
2 - 1 / (25-9) (17-25) (25-22)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
29-11-2023
Volleydots 2 - Aktio 1
3 - 0 / (25-13) (25-17) (25-2)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
29-11-2023
De Esch D1 - Aktio 3
1 - 2 / (22-25) (25-17) (22-25)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
29-11-2023
ToGiDo dames 1 - Aktio 2
3 - 0 / (25-12) (25-7) (25-16)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
29-11-2023
Broederhoed 2 - Broederhoed 1
0 - 3 / (12-25) (21-25) (22-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
29-11-2023
Las Estrellas - Switch D1
1 - 2 / (25-16) (20-25) (19-25)
D1b
Franciscusschool - (Lyceumstraat 2/B Oldenzaal)
30-11-2023
Fit '67 - Netwerk Dames 2
2 - 1 / (25-10) (25-15) (28-30)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
30-11-2023
Palammai 2 - TeamZS 1
0 - 3 / (23-25) (18-25) (24-26)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)

Spelweek 7

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
11-12-2023
De Esch H1 - De Esch H3
2 - 1 / (25-21) (25-23) (24-26)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
11-12-2023
Ooitje - Broederhoed 1
3 - 0 / (25-7) (26-22) (25-16)
H1
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
11-12-2023
Unique '93 - TeamZS 1
0 - 3 / (22-25) (20-25) (25-27)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
11-12-2023
De Esch H4 - Lutheria HR1
2 - 1 / (25-22) (25-21) (20-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
12-12-2023
Aktio 4 - Palammai 2
1 - 2 / (20-25) (25-23) (23-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
12-12-2023
Switch D1 - Rosstars D1
0 - 3 / (13-25) (10-25) (13-25)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
12-12-2023
Time Out - Netwerk Dames 2
3 - 0 / (25-9) (25-19) (25-22)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
12-12-2023
TeamZS 2 - Netwerk Dames 1
1 - 2 / (25-21) (17-25) (17-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
12-12-2023
Smash D1 - De Brug 2
2 - 1 / (25-22) (15-25) (27-25)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
12-12-2023
Pollux VT2 - De Esch D3
1 - 2 / (12-25) (24-26) (25-18)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
12-12-2023
Pret an't Net 1 - 4deZ dames 1
3 - 0 / (25-15) (25-16) (25-13)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
12-12-2023
4deZ dames 2 - DIAK '72 D1
2 - 1 / (25-22) (25-11) (27-29)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
13-12-2023
De Brug 1 - De Esch D1
3 - 0 / (25-14) (25-15) (25-11)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
13-12-2023
Aktio 2 - Pollux VT1
2 - 1 / (25-21) (27-25) (23-25)
D1b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
13-12-2023
FC Witpet - Netwerk Heren 1
1 - 2 / (25-20) (14-25) (16-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
13-12-2023
Volley '68 VT - Beng!
3 - 0 / (25-20) (26-24) (25-22)
D1a
Sporthal De Fakkel - (Gronausestraat 107 Losser)
13-12-2023
Lutheria DR2 - Aktio 3
0 - 3 / (8-25) (15-25) (17-25)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
13-12-2023
ToGiDo dames 1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
3 - 0 / (25-20) (25-20) (25-20)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
13-12-2023
Las Estrellas - Klaboem
2 - 1 / (25-14) (26-24) (19-25)
D1b
Franciscusschool - (Lyceumstraat 2/B Oldenzaal)
13-12-2023
De Esch D2 - Fit '67
3 - 0 / (25-15) (25-21) (25-11)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
13-12-2023
DIAK '72 H1 - Klaboem
1 - 2 / (23-25) (11-25) (25-19)
H2
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
13-12-2023
Volleydots 1 - Lutheria DR1
2 - 1 / (25-23) (25-19) (21-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
13-12-2023
Aktio 1 - Bajnok!
0 - 3 / (22-25) (21-25) (20-25)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
14-12-2023
Rosstars H1 - PIOK
3 - 0 / (25-15) (25-17) (25-18)
H1
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
14-12-2023
Palammai 1 - Kiwawo
0 - 3 / (19-25) (24-26) (19-25)
D1a
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
15-12-2023
Skik - Switch D2
0 - 3 / (13-25) (15-25) (8-25)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)

Spelweek 8

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
15-01-2024
Kiwawo - Volley '68 VT
1 - 2 / (20-25) (18-25) (25-15)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
15-01-2024
Klaboem - Aktio 2
1 - 2 / (21-25) (25-13) (22-25)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
15-01-2024
Unique '93 - De Esch D1
0 - 3 / (17-25) (10-25) (9-25)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
15-01-2024
Ooitje - Broederhoed 2
3 - 0 / (25-16) (25-22) (25-17)
H1
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
15-01-2024
De Esch H1 - De Esch H4
3 - 0 / (25-8) (25-8) (25-8)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
16-01-2024
Aktio 4 - Aktio 3
1 - 2 / (27-25) (22-25) (19-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
16-01-2024
DIAK '72 D1 - Time Out
0 - 3 / (22-25) (12-25) (18-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
16-01-2024
Pollux VT2 - 4deZ dames 1
0 - 3 / (15-25) (19-25) (20-25)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
16-01-2024
Lutheria DR1 - Palammai 1
1 - 2 / (18-25) (29-27) (21-25)
D1a
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
16-01-2024
TeamZS 1 - De Brug 1
0 - 3 / (17-25) (20-25) (24-26)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
16-01-2024
Switch D1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
1 - 2 / (18-25) (27-25) (13-25)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
16-01-2024
De Esch D3 - Pret an't Net 1
1 - 2 / (22-25) (25-19) (14-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
16-01-2024
4deZ dames 2 - Netwerk Dames 2
0 - 3 / (22-25) (9-25) (3-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
16-01-2024
Switch D2 - TeamZS 2
3 - 0 / (25-8) (25-7) (25-10)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
16-01-2024
Smash D1 - Fit '67
2 - 1 / (17-25) (25-19) (25-18)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
17-01-2024
Broederhoed 1 - Rosstars H1
0 - 3 / (13-25) (13-25) (12-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
17-01-2024
Netwerk Heren 2 - Lutheria HR1
2 - 1 / (25-23) (16-25) (28-26)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
17-01-2024
Rosstars D1 - ToGiDo dames 1
3 - 0 / (25-13) (25-20) (25-20)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
17-01-2024
De Brug 2 - De Esch D2
3 - 0 / (27-25) (25-23) (25-17)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
17-01-2024
Beng! - Aktio 1
2 - 1 / (25-19) (25-13) (22-25)
D1a
De Bongerd - (Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal)
17-01-2024
Las Estrellas - Pollux VT1
3 - 0 / (25-12) (25-20) (25-22)
D1b
Franciscusschool - (Lyceumstraat 2/B Oldenzaal)
17-01-2024
Netwerk Heren 1 - Smash
3 - 0 / (25-14) (25-10) (25-14)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
18-01-2024
Palammai 2 - Lutheria DR2
3 - 0 / (25-17) (25-19) (25-7)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
19-01-2024
Klaboem - FC Witpet
3 - 0 / (25-14) (25-16) (25-16)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
19-01-2024
Skik - Netwerk Dames 1
1 - 2 / (23-25) (25-23) (19-25)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)

Spelweek 9

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
30-01-2024
TeamZS 2 - Skik
1 - 2 / (19-25) (25-19) (13-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
30-01-2024
Aktio 3 - TeamZS 1
3 - 0 / (25-15) (25-12) (25-19)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
30-01-2024
Time Out - 4deZ dames 2
3 - 0 / (25-16) (25-16) (25-6)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
30-01-2024
4deZ dames 1 - Switch D2
0 - 3 / (11-25) (4-25) (9-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
30-01-2024
Pollux VT1 - Rosstars D1
0 - 3 / (6-25) (12-25) (17-25)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
30-01-2024
Pret an't Net 1 - Pollux VT2
3 - 0 / (25-21) (25-22) (25-9)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
31-01-2024
Netwerk Dames 2 - De Brug 2
1 - 2 / (23-25) (25-12) (15-25)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
31-01-2024
Aktio 1 - Kiwawo
0 - 3 / (8-25) (15-25) (20-25)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
31-01-2024
Aktio 2 - Las Estrellas
0 - 3 / (8-25) (23-25) (13-25)
D1b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
31-01-2024
De Esch D1 - Palammai 2
2 - 1 / (16-25) (25-18) (25-10)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
31-01-2024
Smash - Klaboem
0 - 3 / (11-25) (15-25) (16-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
31-01-2024
ToGiDo dames 1 - Switch D1
2 - 1 / (25-23) (25-16) (16-25)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
31-01-2024
De Esch D2 - Smash D1
2 - 1 / (19-25) (25-12) (25-19)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
31-01-2024
Netwerk Dames 1 - De Esch D3
3 - 0 / (25-6) (25-15) (25-22)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
31-01-2024
Volley '68 VT - Lutheria DR1
3 - 0 / (25-14) (25-9) (25-12)
D1a
Sporthal De Fakkel - (Gronausestraat 107 Losser)
31-01-2024
Volleydots 2 - Beng!
3 - 0 / (25-15) (25-23) (25-18)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
31-01-2024
Lutheria DR2 - Aktio 4
1 - 2 / (15-25) (24-26) (25-19)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
31-01-2024
Netwerk Heren 2 - De Esch H4
2 - 1 / (14-25) (25-16) (25-16)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
31-01-2024
De Brug 1 - Unique '93
3 - 0 / (25-14) (25-22) (25-17)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
31-01-2024
FC Witpet - DIAK '72 H1
2 - 1 / (25-21) (20-25) (25-23)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
31-01-2024
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Klaboem
3 - 0 / (25-20) (25-21) (25-18)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
01-02-2024
Palammai 1 - Volleydots 1
2 - 1 / (26-24) (25-9) (23-25)
D1a
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
01-02-2024
Fit '67 - DIAK '72 D1
3 - 0 / (25-17) (25-13) (25-16)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
01-02-2024
Lutheria HR1 - De Esch H3
1 - 2 / (12-25) (25-22) (22-25)
H3
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)

Spelweek 10

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
26-02-2024
De Esch H1 - Lutheria HR1
1 - 2 / (25-16) (24-26) (27-29)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
26-02-2024
Unique '93 - Aktio 3
1 - 2 / (24-26) (9-25) (25-23)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
26-02-2024
Klaboem - ToGiDo dames 1
0 - 3 / (10-25) (10-25) (17-25)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
26-02-2024
De Esch H3 - Netwerk Heren 2
3 - 0 / (25-12) (25-17) (25-22)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
27-02-2024
Switch D2 - Pret an't Net 1
3 - 0 / (25-7) (25-7) (25-5)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
27-02-2024
Smash D1 - Netwerk Dames 2
1 - 2 / (28-26) (17-25) (17-25)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
27-02-2024
De Esch D3 - TeamZS 2
0 - 3 / (21-25) (21-25) (15-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
27-02-2024
4deZ dames 2 - Fit '67
0 - 3 / (7-25) (10-25) (9-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
27-02-2024
Aktio 4 - De Esch D1
2 - 1 / (25-18) (12-25) (25-23)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
27-02-2024
DIAK '72 D1 - De Esch D2
1 - 2 / (12-25) (25-14) (22-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
27-02-2024
Pollux VT2 - Netwerk Dames 1
1 - 2 / (25-14) (25-27) (11-25)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
27-02-2024
TeamZS 1 - Lutheria DR2
3 - 0 / (25-14) (25-18) (25-18)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
27-02-2024
Switch D1 - Pollux VT1
3 - 0 / (26-24) (25-18) (25-17)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
28-02-2024
Las Estrellas - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
3 - 0 / (25-14) (25-20) (28-26)
D1b
Franciscusschool - (Lyceumstraat 2/B Oldenzaal)
28-02-2024
Broederhoed 2 - Rosstars H1
0 - 3 / (6-25) (6-25) (15-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
28-02-2024
Volley '68 VT - Volleydots 1
3 - 0 / (25-13) (25-16) (25-15)
D1a
Sporthal De Fakkel - (Gronausestraat 107 Losser)
28-02-2024
Volleydots 2 - Kiwawo
0 - 3 / (23-25) (23-25) (20-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
28-02-2024
DIAK '72 H1 - Smash
3 - 0 / (25-12) (25-14) (25-16)
H2
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
28-02-2024
Rosstars D1 - Aktio 2
3 - 0 / (25-15) (25-12) (25-17)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
28-02-2024
De Brug 2 - Time Out
2 - 1 / (25-22) (18-25) (25-20)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
28-02-2024
Aktio 1 - Lutheria DR1
2 - 1 / (25-21) (25-19) (29-31)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
28-02-2024
Bajnok! - Beng!
3 - 0 / (25-21) (25-20) (25-22)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
29-02-2024
Palammai 2 - De Brug 1
1 - 2 / (14-25) (21-25) (26-24)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
01-03-2024
Skik - 4deZ dames 1
2 - 1 / (25-22) (25-17) (22-25)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)
01-03-2024
Klaboem - Netwerk Heren 1
3 - 0 / (25-9) (25-13) (25-15)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)

Spelweek 11

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
04-03-2024
De Esch H3 - De Esch H4
3 - 0 / (25-5) (25-8) (25-11)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
04-03-2024
Kiwawo - Bajnok!
3 - 0 / (26-24) (25-18) (25-20)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
04-03-2024
De Esch H1 - Netwerk Heren 2
3 - 0 / (25-20) (25-20) (25-19)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
05-03-2024
Pret an't Net 1 - Skik
0 - 3 / (24-26) (18-25) (12-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
05-03-2024
TeamZS 2 - Pollux VT2
2 - 1 / (25-20) (25-14) (21-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
05-03-2024
Aktio 3 - Palammai 2
2 - 1 / (25-17) (26-24) (21-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
05-03-2024
Pollux VT1 - Klaboem
3 - 0 / (25-19) (25-21) (25-22)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
05-03-2024
Time Out - Smash D1
3 - 0 / (25-4) (25-22) (25-9)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
05-03-2024
4deZ dames 1 - De Esch D3
1 - 2 / (11-25) (25-20) (23-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
05-03-2024
Lutheria DR1 - Volleydots 2
0 - 3 / (22-25) (13-25) (22-25)
D1a
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
06-03-2024
FC Witpet - Smash
3 - 0 / (25-22) (25-23) (25-21)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
06-03-2024
De Brug 1 - Aktio 4
2 - 1 / (21-25) (25-18) (25-16)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
06-03-2024
ToGiDo dames 1 - Las Estrellas
2 - 1 / (31-33) (25-17) (25-7)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
06-03-2024
Netwerk Dames 2 - DIAK '72 D1
2 - 1 / (25-10) (25-27) (25-23)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
06-03-2024
Volleydots 1 - Aktio 1
0 - 3 / (19-25) (18-25) (19-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
06-03-2024
DIAK '72 H1 - Netwerk Heren 1
2 - 1 / (25-16) (25-27) (25-20)
H2
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
06-03-2024
De Esch D1 - TeamZS 1
2 - 1 / (25-22) (19-25) (25-22)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
06-03-2024
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Rosstars D1
0 - 3 / (18-25) (8-25) (12-25)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
06-03-2024
Broederhoed 1 - Broederhoed 2
2 - 1 / (25-27) (27-25) (25-19)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
06-03-2024
De Esch D2 - 4deZ dames 2
3 - 0 / (25-15) (25-6) (25-8)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
06-03-2024
Netwerk Dames 1 - Switch D2
0 - 3 / (18-25) (16-25) (22-25)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
06-03-2024
Lutheria DR2 - Unique '93
0 - 3 / (13-25) (23-25) (19-25)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
07-03-2024
Fit '67 - De Brug 2
0 - 3 / (17-25) (18-25) (12-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)

Spelweek 12

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
11-03-2024
Klaboem - Switch D1
1 - 2 / (13-25) (25-16) (16-25)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
11-03-2024
De Esch H3 - De Esch H1
1 - 2 / (22-25) (25-19) (23-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
12-03-2024
De Esch D3 - Skik
0 - 3 / (18-25) (25-27) (22-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
12-03-2024
4deZ dames 2 - De Brug 2
0 - 3 / (14-25) (11-25) (14-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
12-03-2024
Aktio 4 - TeamZS 1
0 - 3 / (14-25) (19-25) (16-25)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
12-03-2024
TeamZS 2 - 4deZ dames 1
1 - 2 / (25-23) (10-25) (17-25)
D2a
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
12-03-2024
DIAK '72 D1 - Smash D1
1 - 2 / (25-21) (21-25) (16-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
12-03-2024
Pollux VT2 - Switch D2
0 - 3 / (13-25) (13-25) (7-25)
D2a
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
13-03-2024
De Esch D1 - Lutheria DR2
1 - 2 / (6-25) (25-18) (19-25)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
13-03-2024
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Aktio 2
3 - 0 / (25-11) (25-16) (25-12)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
13-03-2024
PIOK - Rosstars H1
0 - 3 / (15-25) (15-25) (15-25)
H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
13-03-2024
Netwerk Dames 1 - Pret an't Net 1
1 - 2 / (12-25) (22-25) (25-19)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
13-03-2024
De Esch D2 - Netwerk Dames 2
0 - 3 / (21-25) (22-25) (16-25)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
13-03-2024
Volleydots 2 - Volleydots 1
3 - 0 / (25-13) (25-15) (26-24)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
13-03-2024
Netwerk Heren 1 - FC Witpet
2 - 1 / (22-25) (25-20) (25-12)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
13-03-2024
De Brug 1 - Aktio 3
3 - 0 / (25-20) (25-23) (26-24)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
13-03-2024
ToGiDo dames 1 - Pollux VT1
3 - 0 / (27-25) (25-18) (25-16)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
13-03-2024
Broederhoed 1 - Ooitje
0 - 3 / (20-25) (13-25) (22-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
13-03-2024
Aktio 1 - Palammai 1
0 - 3 / (22-25) (22-25) (22-25)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
13-03-2024
Beng! - Kiwawo
0 - 3 / (17-25) (22-25) (17-25)
D1a
De Bongerd - (Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal)
14-03-2024
Palammai 2 - Unique '93
1 - 2 / (22-25) (25-18) (20-25)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
14-03-2024
Fit '67 - Time Out
0 - 3 / (20-25) (25-27) (16-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
14-03-2024
Lutheria HR1 - De Esch H4
3 - 0 / (25-9) (25-15) (25-13)
H3
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
15-03-2024
Klaboem - DIAK '72 H1
3 - 0 / (25-22) (25-21) (25-15)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)

Spelweek 13

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
25-03-2024
De Esch H4 - De Esch H1
0 - 3 / (14-25) (13-25) (13-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
25-03-2024
Unique '93 - Aktio 4
3 - 0 / (25-15) (25-18) (25-17)
D2b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
26-03-2024
4deZ dames 1 - Netwerk Dames 1
0 - 3 / (16-25) (16-25) (20-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
26-03-2024
Smash D1 - 4deZ dames 2
3 - 0 / (25-10) (25-15) (25-16)
D3a
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
26-03-2024
Switch D2 - De Esch D3
3 - 0 / (25-13) (25-9) (25-4)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
26-03-2024
Pollux VT1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
3 - 0 / (25-21) (27-25) (25-15)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
26-03-2024
Pret an't Net 1 - TeamZS 2
3 - 0 / (25-20) (25-23) (25-23)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
26-03-2024
Lutheria DR1 - Beng!
2 - 1 / (25-17) (25-11) (16-25)
D1a
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
26-03-2024
Aktio 3 - De Esch D1
3 - 0 / (25-18) (25-20) (25-22)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
26-03-2024
Switch D1 - Las Estrellas
1 - 2 / (16-25) (11-25) (25-23)
D1b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
26-03-2024
TeamZS 1 - Palammai 2
2 - 1 / (25-17) (11-25) (25-17)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
26-03-2024
Time Out - De Esch D2
3 - 0 / (25-22) (25-23) (25-19)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
27-03-2024
Volleydots 1 - Bajnok!
0 - 3 / (15-25) (19-25) (14-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
27-03-2024
Volley '68 VT - Aktio 1
3 - 0 / (25-16) (25-14) (27-25)
D1a
Sporthal De Fakkel - (Gronausestraat 107 Losser)
27-03-2024
Smash - Netwerk Heren 1
0 - 3 / (24-26) (14-25) (20-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
27-03-2024
Lutheria DR2 - De Brug 1
0 - 3 / (14-25) (13-25) (12-25)
D2b
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
27-03-2024
Rosstars D1 - Klaboem
3 - 0 / (25-13) (25-8) (25-14)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
27-03-2024
Netwerk Dames 2 - Fit '67
0 - 3 / (12-25) (9-25) (9-25)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
27-03-2024
De Brug 2 - DIAK '72 D1
3 - 0 / (25-8) (25-17) (25-8)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
27-03-2024
FC Witpet - Klaboem
0 - 3 / (12-25) (18-25) (18-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)
27-03-2024
Aktio 2 - ToGiDo dames 1
0 - 3 / (21-25) (20-25) (18-25)
D1b
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
27-03-2024
Broederhoed 2 - Ooitje
0 - 3 / (6-25) (9-25) (19-25)
H1
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
28-03-2024
Rosstars H1 - Broederhoed 1
3 - 0 / (25-12) (25-13) (25-12)
H1
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
28-03-2024
Lutheria HR1 - Netwerk Heren 2
2 - 1 / (25-21) (25-17) (23-25)
H3
Sporthal de Luttermolen - (Kroepsweg 1 De Lutte)
28-03-2024
Palammai 1 - Volleydots 2
3 - 0 / (25-20) (25-23) (25-20)
D1a
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
29-03-2024
Skik - Pollux VT2
3 - 0 / (25-16) (25-18) (25-19)
D2a
Dorper Esch - Denekamp - (Molendijk 14 Denekamp)

Spelweek 14

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
08-04-2024
De Esch H4 - Netwerk Heren 2
1 - 2 / (25-19) (23-25) (20-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
08-04-2024
Ooitje - Rosstars H1
2 - 1 / (25-18) (25-22) (13-25)
H1
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
08-04-2024
Klaboem - Las Estrellas
0 - 3 / (10-25) (15-25) (11-25)
D1b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
08-04-2024
De Esch H3 - Lutheria HR1
2 - 1 / (26-24) (25-21) (23-25)
H3
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
08-04-2024
Kiwawo - Lutheria DR1
2 - 1 / (26-24) (17-25) (25-23)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)
09-04-2024
De Esch D3 - Pollux VT2
1 - 2 / (9-25) (25-17) (11-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
09-04-2024
Aktio 3 - Lutheria DR2
3 - 0 / (25-6) (25-21) (25-12)
D2b
Meijbree - (Meijbreestraat 1 Oldenzaal)
09-04-2024
TeamZS 1 - Unique '93
0 - 3 / (22-25) (22-25) (19-25)
D2b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
09-04-2024
4deZ dames 1 - Pret an't Net 1
1 - 2 / (20-25) (25-23) (23-25)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
09-04-2024
Switch D2 - Skik
3 - 0 / (25-19) (25-17) (25-14)
D2a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
09-04-2024
DIAK '72 D1 - 4deZ dames 2
1 - 2 / (26-24) (23-25) (23-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
09-04-2024
Pollux VT1 - Aktio 2
3 - 0 / (25-19) (25-11) (25-19)
D1b
Vondersweijde - (Ada Kokstraat 20 Oldenzaal)
10-04-2024
Netwerk Dames 2 - Time Out
0 - 3 / (15-25) (20-25) (9-25)
D3a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
10-04-2024
Netwerk Dames 1 - TeamZS 2
3 - 0 / (25-14) (25-18) (25-21)
D2a
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)
10-04-2024
Beng! - Volleydots 1
3 - 0 / (25-21) (25-16) (25-18)
D1a
De Bongerd - (Wieldraaierlaan 120 Oldenzaal)
10-04-2024
De Brug 2 - Smash D1
3 - 0 / (25-10) (25-12) (25-15)
D3a
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
10-04-2024
DIAK '72 H1 - FC Witpet
3 - 0 / (25-15) (25-15) (25-20)
H2
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
10-04-2024
Volleydots 2 - Volley '68 VT
0 - 3 / (21-25) (18-25) (12-25)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
10-04-2024
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - ToGiDo dames 1
1 - 2 / (10-25) (20-25) (25-23)
D1b
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat) - (Leliestraat 1 Oldenzaal)
10-04-2024
Bajnok! - Palammai 1
2 - 1 / (25-17) (21-25) (25-20)
D1a
Sporthal de Thij - (Thijlaan 30 Oldenzaal)
10-04-2024
De Esch D1 - De Brug 1
0 - 3 / (17-25) (12-25) (13-25)
D2b
De Kolk - (Brem 11 Oldenzaal)
10-04-2024
Rosstars D1 - Switch D1
3 - 0 / (25-15) (25-15) (25-8)
D1b
De Rossweide - (Boschweg 3a Rossum)
11-04-2024
Fit '67 - De Esch D2
0 - 3 / (20-25) (13-25) (17-25)
D3a
TCC Molenkamp - (Molenkampstraat Oldenzaal)
11-04-2024
Palammai 2 - Aktio 4
3 - 0 / (25-8) (25-13) (25-14)
D2b
Carmel - (Titus Brandsmastraat Oldenzaal)
12-04-2024
Klaboem - Smash
3 - 0 / (25-16) (25-10) (25-21)
H2
Tulpstraat - (Nagelstraat 70 Oldenzaal)

Spelweek 15

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
24-04-2024
Smash - DIAK '72 H1
0 - 3 / (24-26) (19-25) (14-25)
H2
De windroos - (Lariksstraat 11 Oldenzaal)

Spelweek 16

 
Speeldatum
Wedstrijd
Uitslag / setstanden
Klasse
Zaal
13-05-2024
Kiwawo - Palammai 1
3 - 0 / (25-16) (25-10) (25-21)
D1a
Potskampstraat - (Potskampstraat 2 Oldenzaal)