Het Speelschema 2019-2020

Speelschema D1b
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 september 2019
19:30
19:30
4eZ dames 1 - Klaboem
De Kolk
 
Donderdag
19 september 2019
19:00
19:00
Palammai 1 - Togido 1
Carmel
 
Woensdag
18 september 2019
20:30
20:15
Aktio D3 - F.C. Witpet 2
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
17 september 2019
21:15
21:10
Switch 1 - F.C. Witpet 1
De Kolk

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
02 oktober 2019
20:00
19:45
Togido 1 - 4eZ dames 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
30 september 2019
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - Palammai 1
De windroos
 
Maandag
30 september 2019
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - Aktio D3
De windroos
 
Maandag
30 september 2019
20:15
20:00
Klaboem - Switch 1
Carmel

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
15 oktober 2019
19:30
19:30
4eZ dames 1 - F.C. Witpet 2
De Kolk
 
Donderdag
17 oktober 2019
19:00
19:00
Palammai 1 - F.C. Witpet 1
Carmel
 
Woensdag
16 oktober 2019
20:30
20:15
Aktio D3 - Klaboem
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
15 oktober 2019
21:15
21:10
Switch 1 - Togido 1
De Kolk

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
28 oktober 2019
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - 4eZ dames 1
De windroos
 
Maandag
28 oktober 2019
20:15
20:00
Klaboem - Palammai 1
Carmel
 
Woensdag
30 oktober 2019
20:00
19:45
Togido 1 - Aktio D3
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
28 oktober 2019
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - Switch 1
De windroos

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
12 november 2019
19:30
19:30
4eZ dames 1 - Switch 1
De Kolk
 
Donderdag
14 november 2019
19:00
19:00
Palammai 1 - Aktio D3
Carmel
 
Maandag
11 november 2019
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - Klaboem
De windroos
 
Maandag
11 november 2019
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - Togido 1
De windroos

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
27 november 2019
20:30
20:15
Aktio D3 - 4eZ dames 1
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
26 november 2019
21:15
21:10
Switch 1 - Palammai 1
De Kolk
 
Woensdag
27 november 2019
20:00
19:45
Togido 1 - F.C. Witpet 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
25 november 2019
20:15
20:00
Klaboem - F.C. Witpet 2
Carmel

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
10 december 2019
19:30
19:30
4eZ dames 1 - Palammai 1
De Kolk
 
Woensdag
11 december 2019
20:30
20:15
Aktio D3 - Switch 1
Sporthal de Thij
 
Maandag
09 december 2019
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - F.C. Witpet 2
De windroos
 
Woensdag
11 december 2019
20:00
19:45
Togido 1 - Klaboem
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
13 januari 2020
20:15
20:00
Klaboem - 4eZ dames 1
Carmel
 
Woensdag
15 januari 2020
20:00
19:45
Togido 1 - Palammai 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
13 januari 2020
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - Aktio D3
De windroos
 
Maandag
13 januari 2020
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - Switch 1
De windroos

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
28 januari 2020
19:30
19:30
4eZ dames 1 - Togido 1
De Kolk
 
Donderdag
30 januari 2020
19:00
19:00
Palammai 1 - F.C. Witpet 2
Carmel
 
Woensdag
29 januari 2020
20:30
20:15
Aktio D3 - F.C. Witpet 1
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
28 januari 2020
21:15
21:10
Switch 1 - Klaboem
De Kolk

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
10 februari 2020
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - 4eZ dames 1
De windroos
 
Maandag
10 februari 2020
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - Palammai 1
De windroos
 
Maandag
10 februari 2020
20:15
20:00
Klaboem - Aktio D3
Carmel
 
Woensdag
12 februari 2020
20:00
19:45
Togido 1 - Switch 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
03 maart 2020
19:30
19:30
4eZ dames 1 - F.C. Witpet 1
De Kolk
 
Donderdag
05 maart 2020
19:00
19:00
Palammai 1 - Klaboem
Carmel
 
Woensdag
04 maart 2020
20:30
20:15
Aktio D3 - Togido 1
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
03 maart 2020
21:15
21:10
Switch 1 - F.C. Witpet 2
De Kolk

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 maart 2020
21:15
21:10
Switch 1 - 4eZ dames 1
De Kolk
 
Woensdag
18 maart 2020
20:30
20:15
Aktio D3 - Palammai 1
Sporthal de Thij
 
Maandag
16 maart 2020
20:15
20:00
Klaboem - F.C. Witpet 1
Carmel
 
Woensdag
18 maart 2020
20:00
19:45
Togido 1 - F.C. Witpet 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
24 maart 2020
19:30
19:30
4eZ dames 1 - Aktio D3
De Kolk
 
Donderdag
26 maart 2020
19:00
19:00
Palammai 1 - Switch 1
Carmel
 
Maandag
23 maart 2020
19:00
18:45
F.C. Witpet 1 - Togido 1
De windroos
 
Maandag
23 maart 2020
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - Klaboem
De windroos

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
02 april 2020
19:00
19:00
Palammai 1 - 4eZ dames 1
Carmel
 
Dinsdag
31 maart 2020
21:15
21:10
Switch 1 - Aktio D3
De Kolk
 
Maandag
30 maart 2020
20:15
20:00
F.C. Witpet 2 - F.C. Witpet 1
De windroos
 
Maandag
30 maart 2020
20:15
20:00
Klaboem - Togido 1
Carmel