Het Speelschema 2023-2024

Speelschema D1b
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
11 oktober 2023
20:00
20:00
Aktio 2 - Klaboem
Potskampstraat
 
Dinsdag
10 oktober 2023
20:45
20:30
Pollux VT1 - Las Estrellas
Vondersweijde
 
Woensdag
11 oktober 2023
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - Rosstars D1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
11 oktober 2023
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Switch D1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
18 oktober 2023
19:45
19:30
Las Estrellas - Aktio 2
Franciscusschool
 
Woensdag
18 oktober 2023
20:15
20:00
Rosstars D1 - Pollux VT1
De Rossweide
 
Dinsdag
17 oktober 2023
21:15
21:15
Switch D1 - ToGiDo dames 1
De Kolk
 
Maandag
16 oktober 2023
20:15
20:00
Klaboem - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
Carmel

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
01 november 2023
20:00
20:00
Aktio 2 - Rosstars D1
Potskampstraat
 
Dinsdag
31 oktober 2023
20:45
20:30
Pollux VT1 - Switch D1
Vondersweijde
 
Woensdag
01 november 2023
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - Klaboem
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
01 november 2023
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Las Estrellas
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
14 november 2023
21:15
21:15
Switch D1 - Aktio 2
De Kolk
 
Maandag
13 november 2023
20:15
20:00
Klaboem - Pollux VT1
Carmel
 
Woensdag
15 november 2023
19:45
19:30
Las Estrellas - ToGiDo dames 1
Franciscusschool
 
Woensdag
15 november 2023
20:15
20:00
Rosstars D1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
De Rossweide

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
22 november 2023
20:00
20:00
Aktio 2 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
Potskampstraat
 
Dinsdag
21 november 2023
20:45
20:30
Pollux VT1 - ToGiDo dames 1
Vondersweijde
 
Dinsdag
21 november 2023
21:15
21:15
Switch D1 - Klaboem
De Kolk
 
Woensdag
22 november 2023
20:15
20:00
Rosstars D1 - Las Estrellas
De Rossweide

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
29 november 2023
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - Aktio 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
29 november 2023
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Pollux VT1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
29 november 2023
19:45
19:30
Las Estrellas - Switch D1
Franciscusschool
 
Maandag
27 november 2023
20:15
20:00
Klaboem - Rosstars D1
Carmel

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 december 2023
20:00
20:00
Aktio 2 - Pollux VT1
Potskampstraat
 
Woensdag
13 december 2023
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
12 december 2023
21:15
21:15
Switch D1 - Rosstars D1
De Kolk
 
Woensdag
13 december 2023
19:45
19:30
Las Estrellas - Klaboem
Franciscusschool

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
15 januari 2024
20:15
20:00
Klaboem - Aktio 2
Carmel
 
Woensdag
17 januari 2024
19:45
19:30
Las Estrellas - Pollux VT1
Franciscusschool
 
Woensdag
17 januari 2024
20:15
20:00
Rosstars D1 - ToGiDo dames 1
De Rossweide
 
Dinsdag
16 januari 2024
21:15
21:15
Switch D1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
De Kolk

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
31 januari 2024
20:00
20:00
Aktio 2 - Las Estrellas
Potskampstraat
 
Dinsdag
30 januari 2024
20:45
20:30
Pollux VT1 - Rosstars D1
Vondersweijde
 
Woensdag
31 januari 2024
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - Switch D1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
31 januari 2024
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Klaboem
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
28 februari 2024
20:15
20:00
Rosstars D1 - Aktio 2
De Rossweide
 
Dinsdag
27 februari 2024
21:15
21:15
Switch D1 - Pollux VT1
De Kolk
 
Maandag
26 februari 2024
20:15
20:00
Klaboem - ToGiDo dames 1
Carmel
 
Woensdag
28 februari 2024
19:45
19:30
Las Estrellas - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
Franciscusschool

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
06 maart 2024
20:00
20:00
Aktio 2 - Switch D1
Potskampstraat
 
Dinsdag
05 maart 2024
20:45
20:30
Pollux VT1 - Klaboem
Vondersweijde
 
Woensdag
06 maart 2024
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - Las Estrellas
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
06 maart 2024
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Rosstars D1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 maart 2024
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - Aktio 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
13 maart 2024
19:15
19:00
ToGiDo dames 1 - Pollux VT1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
11 maart 2024
20:15
20:00
Klaboem - Switch D1
Carmel
 
Woensdag
13 maart 2024
19:45
19:30
Las Estrellas - Rosstars D1
Franciscusschool

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
27 maart 2024
20:00
20:00
Aktio 2 - ToGiDo dames 1
Potskampstraat
 
Dinsdag
26 maart 2024
20:45
20:30
Pollux VT1 - ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1)
Vondersweijde
 
Dinsdag
26 maart 2024
21:15
21:15
Switch D1 - Las Estrellas
De Kolk
 
Woensdag
27 maart 2024
20:15
20:00
Rosstars D1 - Klaboem
De Rossweide

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
09 april 2024
20:45
20:30
Pollux VT1 - Aktio 2
Vondersweijde
 
Woensdag
10 april 2024
20:30
20:15
ToGiDo dames 2 (voorheen 4eZ dames 1) - ToGiDo dames 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
10 april 2024
20:15
20:00
Rosstars D1 - Switch D1
De Rossweide
 
Maandag
08 april 2024
20:15
20:00
Klaboem - Las Estrellas
Carmel