Het Speelschema 2021-2022

Speelschema D3a
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
28 oktober 2021
20:30
20:15
Fit '67 1 - Palammai 2
TCC Molenkamp
 
Woensdag
27 oktober 2021
20:00
19:45
De Esch 2 - De Brug II
De Kolk
 
Dinsdag
26 oktober 2021
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Team ZS 1
Sporthal de Luttermolen
Geen wedstrijd voor Time-Out deze spelweek.

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
10 november 2021
20:00
19:50
De Brug II - Fit '67 1
De Kolk
 
Dinsdag
09 november 2021
20:00
19:45
Team ZS 1 - De Esch 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
09 november 2021
20:45
20:30
Time-Out - Lutheria DR2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Palammai 2 deze spelweek.

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
25 november 2021
20:30
20:15
Fit '67 1 - Team ZS 1
TCC Molenkamp
 
Woensdag
24 november 2021
20:00
19:45
De Esch 2 - Time-Out
De Kolk
 
Dinsdag
23 november 2021
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Palammai 2
Sporthal de Luttermolen
Geen wedstrijd voor De Brug II deze spelweek.

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
07 december 2021
20:45
20:30
Time-Out - Fit '67 1
TCC Molenkamp
 
Donderdag
09 december 2021
19:00
19:00
Palammai 2 - De Esch 2
Carmel
 
Woensdag
08 december 2021
20:00
19:50
De Brug II - Lutheria DR2
De Kolk
Geen wedstrijd voor Team ZS 1 deze spelweek.

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Fit '67 1 deze spelweek.
 
Woensdag
12 januari 2022
20:00
19:45
De Esch 2 - Lutheria DR2
De Kolk
 
Dinsdag
11 januari 2022
20:45
20:30
Time-Out - Palammai 2
TCC Molenkamp
 
Dinsdag
11 januari 2022
20:00
19:45
Team ZS 1 - De Brug II
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
25 januari 2022
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Fit '67 1
Sporthal de Luttermolen
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.
 
Woensdag
26 januari 2022
20:00
19:50
De Brug II - Time-Out
De Kolk
 
Donderdag
27 januari 2022
19:00
19:00
Palammai 2 - Team ZS 1
Carmel

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
03 februari 2022
20:30
20:15
Fit '67 1 - De Esch 2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Lutheria DR2 deze spelweek.
 
Dinsdag
01 februari 2022
20:45
20:30
Time-Out - Team ZS 1
TCC Molenkamp
 
Woensdag
02 februari 2022
20:00
19:50
De Brug II - Palammai 2
De Kolk

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
17 februari 2022
19:00
19:00
Palammai 2 - Fit '67 1
Carmel
 
Woensdag
16 februari 2022
20:00
19:50
De Brug II - De Esch 2
De Kolk
 
Dinsdag
15 februari 2022
20:00
19:45
Team ZS 1 - Lutheria DR2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Time-Out deze spelweek.

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
10 maart 2022
20:30
20:15
Fit '67 1 - De Brug II
TCC Molenkamp
 
Woensdag
09 maart 2022
20:00
19:45
De Esch 2 - Team ZS 1
De Kolk
 
Dinsdag
08 maart 2022
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Time-Out
Sporthal de Luttermolen
Geen wedstrijd voor Palammai 2 deze spelweek.

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
22 maart 2022
20:00
19:45
Team ZS 1 - Fit '67 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
22 maart 2022
20:45
20:30
Time-Out - De Esch 2
TCC Molenkamp
 
Donderdag
24 maart 2022
19:00
19:00
Palammai 2 - Lutheria DR2
Carmel
Geen wedstrijd voor De Brug II deze spelweek.

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
07 april 2022
20:30
20:15
Fit '67 1 - Time-Out
TCC Molenkamp
 
Woensdag
06 april 2022
20:00
19:45
De Esch 2 - Palammai 2
De Kolk
 
Dinsdag
05 april 2022
19:45
19:30
Lutheria DR2 - De Brug II
Sporthal de Luttermolen
Geen wedstrijd voor Team ZS 1 deze spelweek.

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Fit '67 1 deze spelweek.
 
Dinsdag
12 april 2022
19:45
19:30
Lutheria DR2 - De Esch 2
Sporthal de Luttermolen
 
Donderdag
14 april 2022
19:00
19:00
Palammai 2 - Time-Out
Carmel
 
Woensdag
13 april 2022
20:00
19:50
De Brug II - Team ZS 1
De Kolk

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
12 mei 2022
20:30
20:15
Fit '67 1 - Lutheria DR2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.
 
Dinsdag
10 mei 2022
20:45
20:30
Time-Out - De Brug II
TCC Molenkamp
 
Dinsdag
10 mei 2022
20:00
19:45
Team ZS 1 - Palammai 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
01 juni 2022
20:00
19:45
De Esch 2 - Fit '67 1
De Kolk
Geen wedstrijd voor Lutheria DR2 deze spelweek.
 
Dinsdag
31 mei 2022
20:00
19:45
Team ZS 1 - Time-Out
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Donderdag
02 juni 2022
19:00
19:00
Palammai 2 - De Brug II
Carmel