Het Speelschema 2018-2019

Speelschema D3a
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
18 september 2018
20:00
Time Out - De Esch 2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Netwerk D2 deze spelweek.
 
Donderdag
20 september 2018
19:00
Hadavo - Fit '67 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Unique 2 deze spelweek.

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Time Out deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Donderdag
04 oktober 2018
20:30
Fit '67 2 - Netwerk D2
TCC Molenkamp
 
Donderdag
04 oktober 2018
19:30
Unique 2 - Hadavo
Carmel
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Time Out deze spelweek.
 
Woensdag
17 oktober 2018
20:00
De Esch 1 - Fit '67 2
De Kolk
 
Woensdag
17 oktober 2018
19:15
Netwerk D2 - Unique 2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
01 november 2018
20:30
Fit '67 2 - Time Out
TCC Molenkamp
 
Donderdag
01 november 2018
19:30
Unique 2 - De Esch 1
Carmel
Geen wedstrijd voor Netwerk D2 deze spelweek.
 
Woensdag
31 oktober 2018
20:00
De Esch 2 - Hadavo
De Kolk
 

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
13 november 2018
20:00
Time Out - Unique 2
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
14 november 2018
19:15
Netwerk D2 - Hadavo
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Fit '67 2 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Time Out deze spelweek.
 
Donderdag
22 november 2018
19:00
Hadavo - De Esch 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
21 november 2018
20:00
De Esch 2 - Netwerk D2
De Kolk
Geen wedstrijd voor Unique 2 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Fit '67 2 deze spelweek.

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
27 november 2018
20:00
Time Out - Hadavo
TCC Molenkamp
 
Woensdag
28 november 2018
20:00
De Esch 1 - Netwerk D2
De Kolk
 
Geen wedstrijd voor Unique 2 deze spelweek.
 
Donderdag
29 november 2018
20:30
Fit '67 2 - De Esch 2
TCC Molenkamp

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
12 december 2018
19:15
Netwerk D2 - Time Out
Tulpstraat
 
Woensdag
12 december 2018
20:00
De Esch 1 - De Esch 2
De Kolk
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
 
 
Donderdag
13 december 2018
19:30
Unique 2 - Fit '67 2
Carmel

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
15 januari 2019
20:00
Time Out - De Esch 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Netwerk D2 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Fit '67 2 deze spelweek.
 
Woensdag
16 januari 2019
20:00
De Esch 2 - Unique 2
De Kolk

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
30 januari 2019
20:00
De Esch 2 - Time Out
De Kolk
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Netwerk D2 deze spelweek.
 
Donderdag
31 januari 2019
20:30
Fit '67 2 - Hadavo
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Unique 2 deze spelweek.

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Time Out deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Woensdag
06 februari 2019
19:15
Netwerk D2 - Fit '67 2
Tulpstraat
 
Donderdag
07 februari 2019
19:00
Hadavo - Unique 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Time Out deze spelweek.
 
Donderdag
14 februari 2019
20:30
Fit '67 2 - De Esch 1
TCC Molenkamp
 
Donderdag
14 februari 2019
19:30
Unique 2 - Netwerk D2
Carmel
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
12 maart 2019
20:00
Time Out - Fit '67 2
TCC Molenkamp
 
Woensdag
13 maart 2019
20:00
De Esch 1 - Unique 2
De Kolk
Geen wedstrijd voor Netwerk D2 deze spelweek.
 
Donderdag
14 maart 2019
19:00
Hadavo - De Esch 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
28 maart 2019
19:30
Unique 2 - Time Out
Carmel
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.
 
Donderdag
28 maart 2019
19:00
Hadavo - Netwerk D2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor Fit '67 2 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 15

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor Time Out deze spelweek.
 
Woensdag
03 april 2019
20:00
De Esch 1 - Hadavo
De Kolk
 
Woensdag
03 april 2019
19:15
Netwerk D2 - De Esch 2
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Unique 2 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Fit '67 2 deze spelweek.

Spelweek 16

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
09 mei 2019
19:00
Hadavo - Time Out
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
08 mei 2019
19:15
Netwerk D2 - De Esch 1
Tulpstraat
 
Geen wedstrijd voor Unique 2 deze spelweek.
 
Woensdag
08 mei 2019
20:00
De Esch 2 - Fit '67 2
De Kolk

Spelweek 17

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
21 mei 2019
20:00
Time Out - Netwerk D2
TCC Molenkamp
 
Woensdag
22 mei 2019
20:00
De Esch 2 - De Esch 1
De Kolk
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
 
 
Donderdag
23 mei 2019
20:30
Fit '67 2 - Unique 2
TCC Molenkamp

Spelweek 18

 
Dag
Datum
Tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
05 juni 2019
20:00
De Esch 1 - Time Out
De Kolk
Geen wedstrijd voor Netwerk D2 deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Hadavo deze spelweek.
Geen wedstrijd voor Fit '67 2 deze spelweek.
 
Donderdag
06 juni 2019
19:30
Unique 2 - De Esch 2
Carmel