Het Speelschema 2019-2020

Speelschema H2
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
18 september 2019
20:30
20:30
De Broederhoed 2 - Netwerk H1
TCC Molenkamp
 
Woensdag
18 september 2019
20:30
20:30
DIAK '72 H1 - De Esch 2
Sporthal de Thij
 
Woensdag
18 september 2019
20:30
20:00
Smash 1 - De Esch 4
De windroos
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
03 oktober 2019
20:30
20:30
De Esch 2 - De Broederhoed 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
30 september 2019
19:30
19:30
De Esch 4 - DIAK '72 H1
Tulpstraat
 
Maandag
30 september 2019
20:45
20:30
De Esch 1 - Smash 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
16 oktober 2019
20:30
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 4
TCC Molenkamp
 
Woensdag
16 oktober 2019
20:30
20:30
DIAK '72 H1 - De Esch 1
Sporthal de Thij
 
Woensdag
16 oktober 2019
20:30
20:00
Smash 1 - Netwerk H1
De windroos
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
28 oktober 2019
20:45
20:30
De Esch 1 - De Broederhoed 2
Tulpstraat
 
Woensdag
30 oktober 2019
20:30
19:00
Netwerk H1 - DIAK '72 H1
Tulpstraat
 
Donderdag
31 oktober 2019
20:30
20:30
De Esch 2 - Smash 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
Geen wedstrijd voor De Esch 4 deze spelweek.

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Woensdag
13 november 2019
20:30
20:30
DIAK '72 H1 - Smash 1
Sporthal de Thij
 
Maandag
11 november 2019
20:45
20:30
De Esch 1 - Netwerk H1
Tulpstraat
 
Maandag
11 november 2019
19:30
19:30
De Esch 4 - De Esch 2
Tulpstraat

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
27 november 2019
20:30
20:00
Smash 1 - De Broederhoed 2
De windroos
Geen wedstrijd voor DIAK '72 H1 deze spelweek.
 
Donderdag
28 november 2019
20:30
20:30
De Esch 2 - De Esch 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
27 november 2019
20:30
19:00
Netwerk H1 - De Esch 4
Tulpstraat

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
11 december 2019
20:30
20:30
De Broederhoed 2 - DIAK '72 H1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.
 
Maandag
09 december 2019
20:45
20:30
De Esch 1 - De Esch 4
Tulpstraat
 
Donderdag
12 december 2019
20:30
20:30
De Esch 2 - Netwerk H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
15 januari 2020
20:30
19:00
Netwerk H1 - De Broederhoed 2
Tulpstraat
 
Donderdag
16 januari 2020
20:30
20:30
De Esch 2 - DIAK '72 H1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
13 januari 2020
19:30
19:30
De Esch 4 - Smash 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Esch 1 deze spelweek.

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
29 januari 2020
20:30
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 2
TCC Molenkamp
 
Woensdag
29 januari 2020
20:30
20:30
DIAK '72 H1 - De Esch 4
Sporthal de Thij
 
Woensdag
29 januari 2020
20:30
20:00
Smash 1 - De Esch 1
De windroos
Geen wedstrijd voor Netwerk H1 deze spelweek.

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
10 februari 2020
19:30
19:30
De Esch 4 - De Broederhoed 2
Tulpstraat
 
Maandag
10 februari 2020
20:45
20:30
De Esch 1 - DIAK '72 H1
Tulpstraat
 
Woensdag
12 februari 2020
20:30
19:00
Netwerk H1 - Smash 1
Tulpstraat
Geen wedstrijd voor De Esch 2 deze spelweek.

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
04 maart 2020
20:30
20:30
De Broederhoed 2 - De Esch 1
TCC Molenkamp
 
Woensdag
04 maart 2020
20:30
20:30
DIAK '72 H1 - Netwerk H1
Sporthal de Thij
 
Woensdag
04 maart 2020
20:30
20:00
Smash 1 - De Esch 2
De windroos
Geen wedstrijd voor De Esch 4 deze spelweek.

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
Geen wedstrijd voor De Broederhoed 2 deze spelweek.
 
Woensdag
18 maart 2020
20:30
20:00
Smash 1 - DIAK '72 H1
De windroos
 
Woensdag
18 maart 2020
20:30
19:00
Netwerk H1 - De Esch 1
Tulpstraat
 
Donderdag
19 maart 2020
20:30
20:30
De Esch 2 - De Esch 4
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
25 maart 2020
20:30
20:30
De Broederhoed 2 - Smash 1
TCC Molenkamp
Geen wedstrijd voor DIAK '72 H1 deze spelweek.
 
Maandag
23 maart 2020
20:45
20:30
De Esch 1 - De Esch 2
Tulpstraat
 
Maandag
23 maart 2020
19:30
19:30
De Esch 4 - Netwerk H1
Tulpstraat

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
01 april 2020
20:30
20:30
DIAK '72 H1 - De Broederhoed 2
Sporthal de Thij
Geen wedstrijd voor Smash 1 deze spelweek.
 
Maandag
30 maart 2020
19:30
19:30
De Esch 4 - De Esch 1
Tulpstraat
 
Woensdag
01 april 2020
20:30
19:00
Netwerk H1 - De Esch 2
Tulpstraat