Het Speelschema 2023-2024

Speelschema D2b
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
11 oktober 2023
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Palammai 2
Sporthal de Luttermolen
 
Dinsdag
10 oktober 2023
20:00
20:00
Aktio 3 - Aktio 4
Meijbree
 
Woensdag
11 oktober 2023
20:00
19:55
De Brug 1 - TeamZS 1
De Kolk
 
Woensdag
11 oktober 2023
20:00
19:45
De Esch D1 - Unique '93
De Kolk

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 oktober 2023
20:00
20:00
Aktio 4 - Lutheria DR2
Meijbree
 
Dinsdag
17 oktober 2023
20:00
19:45
TeamZS 1 - Aktio 3
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
16 oktober 2023
19:30
19:30
Unique '93 - De Brug 1
Potskampstraat
 
Donderdag
19 oktober 2023
19:00
19:00
Palammai 2 - De Esch D1
Carmel

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
01 november 2023
19:45
19:30
Lutheria DR2 - TeamZS 1
Sporthal de Luttermolen
 
Dinsdag
31 oktober 2023
20:00
20:00
Aktio 3 - Unique '93
Meijbree
 
Woensdag
01 november 2023
20:00
19:55
De Brug 1 - Palammai 2
De Kolk
 
Woensdag
01 november 2023
20:00
19:45
De Esch D1 - Aktio 4
De Kolk

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
13 november 2023
19:30
19:30
Unique '93 - Lutheria DR2
Potskampstraat
 
Donderdag
16 november 2023
19:00
19:00
Palammai 2 - Aktio 3
Carmel
 
Dinsdag
14 november 2023
20:00
20:00
Aktio 4 - De Brug 1
Meijbree
 
Dinsdag
14 november 2023
20:00
19:45
TeamZS 1 - De Esch D1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
22 november 2023
19:45
19:30
Lutheria DR2 - De Esch D1
Sporthal de Luttermolen
 
Dinsdag
21 november 2023
20:00
20:00
Aktio 3 - De Brug 1
Meijbree
 
Maandag
20 november 2023
19:30
19:30
Unique '93 - Palammai 2
Potskampstraat
 
Dinsdag
21 november 2023
20:00
19:45
TeamZS 1 - Aktio 4
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
29 november 2023
20:00
19:55
De Brug 1 - Lutheria DR2
De Kolk
 
Woensdag
29 november 2023
20:00
19:45
De Esch D1 - Aktio 3
De Kolk
 
Dinsdag
28 november 2023
20:00
20:00
Aktio 4 - Unique '93
Meijbree
 
Donderdag
30 november 2023
19:00
19:00
Palammai 2 - TeamZS 1
Carmel

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 december 2023
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Aktio 3
Sporthal de Luttermolen
 
Woensdag
13 december 2023
20:00
19:55
De Brug 1 - De Esch D1
De Kolk
 
Maandag
11 december 2023
19:30
19:30
Unique '93 - TeamZS 1
Potskampstraat
 
Dinsdag
12 december 2023
20:00
20:00
Aktio 4 - Palammai 2
Meijbree

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Donderdag
18 januari 2024
19:00
19:00
Palammai 2 - Lutheria DR2
Carmel
 
Dinsdag
16 januari 2024
20:00
20:00
Aktio 4 - Aktio 3
Meijbree
 
Dinsdag
16 januari 2024
20:00
19:45
TeamZS 1 - De Brug 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
15 januari 2024
19:30
19:30
Unique '93 - De Esch D1
Potskampstraat

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
31 januari 2024
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Aktio 4
Sporthal de Luttermolen
 
Dinsdag
30 januari 2024
20:00
20:00
Aktio 3 - TeamZS 1
Meijbree
 
Woensdag
31 januari 2024
20:00
19:55
De Brug 1 - Unique '93
De Kolk
 
Woensdag
31 januari 2024
20:00
19:45
De Esch D1 - Palammai 2
De Kolk

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
27 februari 2024
20:00
19:45
TeamZS 1 - Lutheria DR2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Maandag
26 februari 2024
19:30
19:30
Unique '93 - Aktio 3
Potskampstraat
 
Donderdag
29 februari 2024
19:00
19:00
Palammai 2 - De Brug 1
Carmel
 
Dinsdag
27 februari 2024
20:00
20:00
Aktio 4 - De Esch D1
Meijbree

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
06 maart 2024
19:45
19:30
Lutheria DR2 - Unique '93
Sporthal de Luttermolen
 
Dinsdag
05 maart 2024
20:00
20:00
Aktio 3 - Palammai 2
Meijbree
 
Woensdag
06 maart 2024
20:00
19:55
De Brug 1 - Aktio 4
De Kolk
 
Woensdag
06 maart 2024
20:00
19:45
De Esch D1 - TeamZS 1
De Kolk

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 maart 2024
20:00
19:45
De Esch D1 - Lutheria DR2
De Kolk
 
Woensdag
13 maart 2024
20:00
19:55
De Brug 1 - Aktio 3
De Kolk
 
Donderdag
14 maart 2024
19:00
19:00
Palammai 2 - Unique '93
Carmel
 
Dinsdag
12 maart 2024
20:00
20:00
Aktio 4 - TeamZS 1
Meijbree

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
27 maart 2024
19:45
19:30
Lutheria DR2 - De Brug 1
Sporthal de Luttermolen
 
Dinsdag
26 maart 2024
20:00
20:00
Aktio 3 - De Esch D1
Meijbree
 
Maandag
25 maart 2024
19:30
19:30
Unique '93 - Aktio 4
Potskampstraat
 
Dinsdag
26 maart 2024
20:00
19:45
TeamZS 1 - Palammai 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
09 april 2024
20:00
20:00
Aktio 3 - Lutheria DR2
Meijbree
 
Woensdag
10 april 2024
20:00
19:45
De Esch D1 - De Brug 1
De Kolk
 
Dinsdag
09 april 2024
20:00
19:45
TeamZS 1 - Unique '93
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Donderdag
11 april 2024
19:00
19:00
Palammai 2 - Aktio 4
Carmel