Het Speelschema 2023-2024

Speelschema D2a
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
10 oktober 2023
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - De Esch D3
De Kolk
 
Dinsdag
10 oktober 2023
19:30
19:20
4deZ dames 1 - Pollux VT2
De Kolk
 
Dinsdag
10 oktober 2023
20:00
19:45
TeamZS 2 - Switch D2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
11 oktober 2023
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - Skik
Tulpstraat

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 oktober 2023
20:45
20:30
Pollux VT2 - Pret an't Net 1
Vondersweijde
 
Dinsdag
17 oktober 2023
20:00
20:00
Switch D2 - 4deZ dames 1
De Kolk
 
Vrijdag
20 oktober 2023
20:30
20:15
Skik - TeamZS 2
Dorper Esch - Denekamp
 
Dinsdag
17 oktober 2023
20:00
19:45
De Esch D3 - Netwerk Dames 1
De Kolk

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
31 oktober 2023
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - Switch D2
De Kolk
 
Dinsdag
31 oktober 2023
19:30
19:20
4deZ dames 1 - Skik
De Kolk
 
Dinsdag
31 oktober 2023
20:00
19:45
TeamZS 2 - De Esch D3
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
01 november 2023
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - Pollux VT2
Tulpstraat

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Vrijdag
17 november 2023
20:30
20:15
Skik - Pret an't Net 1
Dorper Esch - Denekamp
 
Dinsdag
14 november 2023
20:00
19:45
De Esch D3 - 4deZ dames 1
De Kolk
 
Dinsdag
14 november 2023
20:45
20:30
Pollux VT2 - TeamZS 2
Vondersweijde
 
Dinsdag
14 november 2023
20:00
20:00
Switch D2 - Netwerk Dames 1
De Kolk

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
21 november 2023
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - Netwerk Dames 1
De Kolk
 
Dinsdag
21 november 2023
19:30
19:20
4deZ dames 1 - TeamZS 2
De Kolk
 
Vrijdag
24 november 2023
20:30
20:15
Skik - De Esch D3
Dorper Esch - Denekamp
 
Dinsdag
21 november 2023
20:00
20:00
Switch D2 - Pollux VT2
De Kolk

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
28 november 2023
20:00
19:45
TeamZS 2 - Pret an't Net 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
29 november 2023
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - 4deZ dames 1
Tulpstraat
 
Dinsdag
28 november 2023
20:45
20:30
Pollux VT2 - Skik
Vondersweijde
 
Dinsdag
28 november 2023
20:00
19:45
De Esch D3 - Switch D2
De Kolk

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
12 december 2023
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - 4deZ dames 1
De Kolk
 
Dinsdag
12 december 2023
20:00
19:45
TeamZS 2 - Netwerk Dames 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Vrijdag
15 december 2023
20:30
20:15
Skik - Switch D2
Dorper Esch - Denekamp
 
Dinsdag
12 december 2023
20:45
20:30
Pollux VT2 - De Esch D3
Vondersweijde

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
16 januari 2024
20:00
19:45
De Esch D3 - Pret an't Net 1
De Kolk
 
Dinsdag
16 januari 2024
20:45
20:30
Pollux VT2 - 4deZ dames 1
Vondersweijde
 
Dinsdag
16 januari 2024
20:00
20:00
Switch D2 - TeamZS 2
De Kolk
 
Vrijdag
19 januari 2024
20:30
20:15
Skik - Netwerk Dames 1
Dorper Esch - Denekamp

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
30 januari 2024
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - Pollux VT2
De Kolk
 
Dinsdag
30 januari 2024
19:30
19:20
4deZ dames 1 - Switch D2
De Kolk
 
Dinsdag
30 januari 2024
20:00
19:45
TeamZS 2 - Skik
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
31 januari 2024
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - De Esch D3
Tulpstraat

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
27 februari 2024
20:00
20:00
Switch D2 - Pret an't Net 1
De Kolk
 
Vrijdag
01 maart 2024
20:30
20:15
Skik - 4deZ dames 1
Dorper Esch - Denekamp
 
Dinsdag
27 februari 2024
20:00
19:45
De Esch D3 - TeamZS 2
De Kolk
 
Dinsdag
27 februari 2024
20:45
20:30
Pollux VT2 - Netwerk Dames 1
Vondersweijde

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
05 maart 2024
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - Skik
De Kolk
 
Dinsdag
05 maart 2024
19:30
19:20
4deZ dames 1 - De Esch D3
De Kolk
 
Dinsdag
05 maart 2024
20:00
19:45
TeamZS 2 - Pollux VT2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
06 maart 2024
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - Switch D2
Tulpstraat

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
13 maart 2024
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - Pret an't Net 1
Tulpstraat
 
Dinsdag
12 maart 2024
20:00
19:45
TeamZS 2 - 4deZ dames 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
12 maart 2024
20:00
19:45
De Esch D3 - Skik
De Kolk
 
Dinsdag
12 maart 2024
20:45
20:30
Pollux VT2 - Switch D2
Vondersweijde

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
26 maart 2024
19:30
19:15
Pret an't Net 1 - TeamZS 2
De Kolk
 
Dinsdag
26 maart 2024
19:30
19:20
4deZ dames 1 - Netwerk Dames 1
De Kolk
 
Vrijdag
29 maart 2024
20:30
20:15
Skik - Pollux VT2
Dorper Esch - Denekamp
 
Dinsdag
26 maart 2024
20:00
20:00
Switch D2 - De Esch D3
De Kolk

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
09 april 2024
19:30
19:20
4deZ dames 1 - Pret an't Net 1
De Kolk
 
Woensdag
10 april 2024
20:30
19:00
Netwerk Dames 1 - TeamZS 2
Tulpstraat
 
Dinsdag
09 april 2024
20:00
20:00
Switch D2 - Skik
De Kolk
 
Dinsdag
09 april 2024
20:00
19:45
De Esch D3 - Pollux VT2
De Kolk