Het Speelschema 2019-2020

Speelschema D2a
     

Spelweek 1

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 september 2019
20:00
19:45
Team ZS 2 - 4eZ dames 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
18 september 2019
19:15
19:00
Netwerk D1 - Pollux VT 2
Tulpstraat
 
Dinsdag
17 september 2019
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - MatchPoint
De Kolk
 
Dinsdag
17 september 2019
20:00
20:00
VC rambam 14 - Pollux VT 1
Sporthal de Thij

Spelweek 2

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
01 oktober 2019
20:00
19:45
Pollux VT 2 - Team ZS 2
Vondersweijde
 
Maandag
30 september 2019
19:00
18:50
MatchPoint - Netwerk D1
Franciscusschool
 
Dinsdag
01 oktober 2019
20:00
19:45
Pollux VT 1 - Pret An 't Net 2
Vondersweijde
 
Dinsdag
01 oktober 2019
19:30
19:30
4eZ dames 2 - VC rambam 14
De Kolk

Spelweek 3

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
15 oktober 2019
20:00
19:45
Team ZS 2 - MatchPoint
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
16 oktober 2019
19:15
19:00
Netwerk D1 - Pollux VT 1
Tulpstraat
 
Dinsdag
15 oktober 2019
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - 4eZ dames 2
De Kolk
 
Dinsdag
15 oktober 2019
20:00
20:00
VC rambam 14 - Pollux VT 2
Sporthal de Thij

Spelweek 4

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
29 oktober 2019
20:00
19:45
Pollux VT 1 - Team ZS 2
Vondersweijde
 
Dinsdag
29 oktober 2019
19:30
19:30
4eZ dames 2 - Netwerk D1
De Kolk
 
Dinsdag
29 oktober 2019
20:00
19:45
Pollux VT 2 - Pret An 't Net 2
Vondersweijde
 
Maandag
28 oktober 2019
19:00
18:50
MatchPoint - VC rambam 14
Franciscusschool

Spelweek 5

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
12 november 2019
20:00
19:45
Team ZS 2 - VC rambam 14
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
13 november 2019
19:15
19:00
Netwerk D1 - Pret An 't Net 2
Tulpstraat
 
Dinsdag
12 november 2019
20:00
19:45
Pollux VT 1 - 4eZ dames 2
Vondersweijde
 
Maandag
11 november 2019
19:00
18:50
MatchPoint - Pollux VT 2
Franciscusschool

Spelweek 6

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
26 november 2019
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - Team ZS 2
De Kolk
 
Dinsdag
26 november 2019
20:00
20:00
VC rambam 14 - Netwerk D1
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
26 november 2019
20:00
19:45
Pollux VT 2 - Pollux VT 1
Vondersweijde
 
Dinsdag
26 november 2019
19:30
19:30
4eZ dames 2 - MatchPoint
De Kolk

Spelweek 7

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
10 december 2019
20:00
19:45
Team ZS 2 - Netwerk D1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Dinsdag
10 december 2019
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - VC rambam 14
De Kolk
 
Dinsdag
10 december 2019
20:00
19:45
Pollux VT 1 - MatchPoint
Vondersweijde
 
Dinsdag
10 december 2019
20:00
19:45
Pollux VT 2 - 4eZ dames 2
Vondersweijde

Spelweek 8

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
14 januari 2020
19:30
19:30
4eZ dames 2 - Team ZS 2
De Kolk
 
Dinsdag
14 januari 2020
20:00
19:45
Pollux VT 2 - Netwerk D1
Vondersweijde
 
Maandag
13 januari 2020
19:00
18:50
MatchPoint - Pret An 't Net 2
Franciscusschool
 
Dinsdag
14 januari 2020
20:00
19:45
Pollux VT 1 - VC rambam 14
Vondersweijde

Spelweek 9

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
28 januari 2020
20:00
19:45
Team ZS 2 - Pollux VT 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
29 januari 2020
19:15
19:00
Netwerk D1 - MatchPoint
Tulpstraat
 
Dinsdag
28 januari 2020
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - Pollux VT 1
De Kolk
 
Dinsdag
28 januari 2020
20:00
20:00
VC rambam 14 - 4eZ dames 2
Sporthal de Thij

Spelweek 10

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Maandag
10 februari 2020
19:00
18:50
MatchPoint - Team ZS 2
Franciscusschool
 
Dinsdag
11 februari 2020
20:00
19:45
Pollux VT 1 - Netwerk D1
Vondersweijde
 
Dinsdag
11 februari 2020
19:30
19:30
4eZ dames 2 - Pret An 't Net 2
De Kolk
 
Dinsdag
11 februari 2020
20:00
19:45
Pollux VT 2 - VC rambam 14
Vondersweijde

Spelweek 11

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
03 maart 2020
20:00
19:45
Team ZS 2 - Pollux VT 1
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
04 maart 2020
19:15
19:00
Netwerk D1 - 4eZ dames 2
Tulpstraat
 
Dinsdag
03 maart 2020
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - Pollux VT 2
De Kolk
 
Dinsdag
03 maart 2020
20:00
20:00
VC rambam 14 - MatchPoint
Sporthal de Thij

Spelweek 12

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
17 maart 2020
20:00
20:00
VC rambam 14 - Team ZS 2
Sporthal de Thij
 
Dinsdag
17 maart 2020
19:15
19:00
Pret An 't Net 2 - Netwerk D1
De Kolk
 
Dinsdag
17 maart 2020
19:30
19:30
4eZ dames 2 - Pollux VT 1
De Kolk
 
Dinsdag
17 maart 2020
20:00
19:45
Pollux VT 2 - MatchPoint
Vondersweijde

Spelweek 13

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Dinsdag
24 maart 2020
20:00
19:45
Team ZS 2 - Pret An 't Net 2
TCC Praktijkonderwijs (TCL Primulastraat)
 
Woensdag
25 maart 2020
19:15
19:00
Netwerk D1 - VC rambam 14
Tulpstraat
 
Dinsdag
24 maart 2020
20:00
19:45
Pollux VT 1 - Pollux VT 2
Vondersweijde
 
Maandag
23 maart 2020
19:00
18:50
MatchPoint - 4eZ dames 2
Franciscusschool

Spelweek 14

 
Dag
Datum
Aanvangstijd
Zaal open tijd
Wedstrijd
Zaal
 
Woensdag
01 april 2020
19:15
19:00
Netwerk D1 - Team ZS 2
Tulpstraat
 
Dinsdag
31 maart 2020
20:00
20:00
VC rambam 14 - Pret An 't Net 2
Sporthal de Thij
 
Maandag
30 maart 2020
19:00
18:50
MatchPoint - Pollux VT 1
Franciscusschool
 
Dinsdag
31 maart 2020
19:30
19:30
4eZ dames 2 - Pollux VT 2
De Kolk